اپل در برنامه ارتقاء آیفون تاییدیه های اولیه برای iPhone 13 را منتشر می کند


اوایل امروز ، اپل میزبان رویداد آینده استریم کالیفرنیا بود. طی رویدادی که از قبل رزرو شده بود ، این شرکت iPhone 13 ، Apple Watch Series 7 ، iPad mini جدید و نسل 9 iPad را معرفی کرد.

اگر برای پیش خرید iPhone 13 ، iPhone 13 mini ، iPhone 13 Pro یا iPhone 13 Pro Max در لبه صندلی خود هستید ، اپل راهی برای قفل کردن این پیش سفارش دارد.

امشب ، این شرکت مراحل پیش تأیید را برای کسانی که مایل به پیش خرید iPhone 13 در برنامه ارتقاء آیفون هستند ، راه اندازی می کند. این فرایند به شما امکان می دهد شرایط شما را تأیید کنید ، مدل و پیکربندی iPhone مورد نظر خود را انتخاب کنید ، ارتقاء خود را با شرکت مخابراتی خود تأیید کنید و برای وام برنامه ارتقاء iPhone تأیید اولیه دریافت کنید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

گذر از این فرآیند به شما مزیت قابل توجهی نسبت به سایرین که در تلاش برای تکمیل تمام این مراحل هستند ، زمانی که iPhone 13 برای پیش سفارش در ساعت 5:00 صبح PDT در روز جمعه 17 سپتامبر عرضه می شود ، انجام می دهد. کسانی که این فرایند را تکمیل می کنند می توانند این زمان را وارد کنند تا سفارش خود را تأیید کرده و برای روز خود حرکت کنند.

تلاش برای تکمیل تمام این مراحل در هنگام ثبت سفارش های قبلی می تواند شما را برای تأخیر تحویل آماده کند در صورتی که افراد زیادی پیش سفارش شما را قبل از شما دریافت کنند. دستیابی به آیفون دقیق موردنظر شما و رقابت با میلیون ها نفر دیگر همیشه حرکتی دیوانه کننده است ، بنابراین مطمئن باشید که هر مزیتی را به خود می دهید.

خوبی این برنامه این است که شما هنوز می توانید iPhone خود را تا مرحله پیش خریدهایی که به صورت زنده منتشر می شوند تغییر دهید-فقط باید مجدداً مراحل پیش تصویب وام را طی کنید. همچنین می توانید iPhone خود را به خانه بفرستید یا از Apple Store محلی خود تهیه کنید.

می توانید از طریق برنامه Apple Store یا در وب سایت Apple Store ، پیش تأیید iPhone 13 خود را در برنامه ارتقاء iPhone دریافت کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …