اپل در حال انتشار مجدد iCloud Mail برای وب است

اخبار اپل


منبع: Jo Wituschek / iMore

اگرچه امروزه به راحتی می توان حواس خود را به iOS 15 ، iPadOS 15 ، watchOS 8 و tvOS 15 پرت کرد ، اما اپل به روز رسانی مهمی را برای iCloud در وب منتشر کرده است.

امروز ، این شرکت طراحی مجدد iCloud Mail خود را در وب منتشر کرد. این طراحی مجدد از ماه ژوئن در مرحله بتا بوده است و امروز اپل آن را به وب سایت اصلی iCloud برای همه کاربران iCloud Mail منتقل کرد. طراحی جدید بسیار شبیه به برنامه iCloud Mail است که اکنون در Mac و iPad وجود دارد.

برای دسترسی به طرح جدید ، کافی است در وب به iCloud وارد شوید و برنامه Mail را باز کنید. هنگام نوشتن ایمیل در مرورگر خود ، به طور خودکار به طرح جدید ارتقا می دهید که شامل فونت های جدید ، رابط کاربری تمیزتر و پنجره بازشو کوچکتر است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اپل همچنین برخی از به روز رسانی های iCloud Mail را برای هر مشتری iCloud + منتشر کرد ، از جمله ویژگی های Hide My Email و Custom Domain. مخفی کردن ایمیل من به شما امکان می دهد یک ایمیل شخصی ایجاد کنید که به ایمیل شخصی شما هدایت می شود ، اما می تواند در هر زمان حذف شود. دامنه های سفارشی به شما امکان می دهد با پشتیبانی حداکثر سه آدرس ایمیل دامنه ، ایمیل به دامنه خود ارسال و دریافت کنید.

iCloud + اولین سرویس iCloud اپل است که هر مشتری که هزینه ایکلود را پرداخت کند به آن دسترسی دارد.

iCloud Mail همچنین طراحی مجدد کوچکی از iPhone و iPad را با iOS 15 و iPadOS 15 دریافت کرد. هر دو به روز رسانی نرم افزار در حال حاضر برای بارگیری رایگان در دسترس هستند.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …