اپل در حال بررسی نحوه استفاده از دوربین های آیفون برای تشخیص اوتیسم در دوران کودکی است

اخبار اپلگفته می شود اپل در حال بررسی روش هایی برای استفاده از دوربین های آیفون برای نظارت بر رفتار کودکان و کمک به تشخیص اوتیسم در دوران کودکی است.

این داستان تلاش های قبلی اپل را نشان می دهد. این شرکت می خواهد از دوربین های آیفون برای ردیابی چهره کودکان و نظارت بر رفتارهای مختلف صورت استفاده کند ، از جمله اینکه چگونه اغلب کودکان به عنوان نشانه های بالقوه اوتیسم در دوران کودکی نگاه می کنند.

اپل این مشارکت را فاش نکرده است مجله ی وال استریت این گزارش ادعا می کند که این شرکت با دانشگاه دوک به منظور ایجاد الگوریتمی برای تشخیص اوتیسم در دوران کودکی همکاری می کند. به گفته افرادی که با این کار آشنا هستند ، این تحقیق حول استفاده از دوربین های آیفون برای نظارت بر نحوه تمرکز کودکان خردسال ، چگونگی چرخش آنها به عقب و عقب و مشاهده سایر پارامترهای نشان دهنده اوتیسم می چرخد.

پیش از این ، یک شرکت بیوتکنولوژی آمریکایی به نام Biogen اعلام کرده بود که با اپل همکاری می کند تا شناخت شناختی مصرف کنندگان یا علائم احتمالی افسردگی را مطالعه کند. این مطالعات بر استفاده از iPhone و Apple Watch متکی است. با توجه به این و کار اپل در تشخیص اوتیسم دوران کودکی ، روزنامه گزارش شده است که ویژگی تشخیص اوتیسم ممکن است هرگز در دسترس کاربران نهایی نباشد. با این حال ، اپل قبل از انتشار ویژگی های مرتبط با اپل واچ ، در چندین مطالعه مرتبط با قلب سرمایه گذاری کرد. این بدان معناست که تحقیقات می توانند نقش مهمی در توسعه ویژگی مرتبط با یکدیگر ایفا کنند.

با توجه به سیاست های حریم خصوصی اپل ، این گزارش خاطرنشان می کند که این شرکت در نهایت مجبور است تمام الگوریتم ها ، از جمله الگوریتم های تشخیص اوتیسم دوران کودکی را به صورت محلی در دستگاه کاربر پیاده کند. این امر نیاز به جمع آوری و ارسال داده ها به اپل و اشخاص ثالث را برای پردازش حذف می کند ، بنابراین محرمانه بودن بیشتر تضمین می شود.

لازم به ذکر است که اگرچه مدیران اپل در مورد پتانسیل این مطالعه مشتاق هستند ، این مطالعه هنوز در مراحل اولیه است و ظاهراً اپل در مورد آن زیاد صحبت نکرده است.

[via Wall Street Journal]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …