اپل دو ویدیوی جدید را به اشتراک گذاشت که ویژگی های آیفون 13 را نشان می دهد


اپل امروز میزبان رویداد آتی California Streaming بود. در این رویداد ، این شرکت آیفون 13 ، اپل واچ سری 7 ، طراحی مجدد آیپد مینی و آیپد نسل 9 را معرفی کرد.

به مناسبت اعلام آیفون 13 ، اپل دو فیلم جدید برای آیفون جدید به اشتراک گذاشت. اولین مورد با عنوان “معرفی آیفون 13” ویژگی های آیفون جدید از جمله تراشه جدید A15 Bionic ، عمر باتری بیشتر و بهبود حالت شب را نشان می دهد.

EVERYDAY HERO ، یک فیلم واقعی و جعلی در مورد یک قهرمان و آیفون 13 قابل اعتماد او. تماشا کنید که آنها در برابر هر چالشی که با آن روبرو می شوند ، مقاومت می کنند. با مقاومت در برابر آب. یک سپر سرامیکی که از هر شیشه تلفن هوشمند قوی تر است. یک حالت سینمایی جدید که عمق میدان کم را به فیلم های شما می افزاید و به طور خودکار تمرکز را تغییر می دهد. فوق سریع 5G تراشه A15 Bionic. حتی عمر باتری بیشتر. و بهبود حالت شب.

به زودی در سینماها نخواهد بود.

ویدئوی دوم با عنوان “Whodunnit” حالت Cinematic را مشخص می کند ، ویژگی جدید دوربین اپل که به شما امکان می دهد کمی عمق میدان را اضافه کرده و به طور خودکار هنگام فیلمبرداری فوکوس را تغییر دهید.

حالت سینمایی آیفون 13 عمق میدان را کم می کند و فوکوس را به طور خودکار تغییر می دهد. درام بیشتری اضافه کنید.

آیفون 13 برای پیش خرید روز جمعه 17 سپتامبر در دسترس خواهد بود و جمعه 24 سپتامبر به صورت آنلاین و در فروشگاه ها در دسترس خواهد بود.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …