اپل سه سال پیش در مورد سنسور دوربین و تراشه بیونیک آیفون 13 تصمیم گرفت

اخبار اپلبر هیچ کس پوشیده نیست که اپل ماه ها قبل از عرضه روی iPhone کار کرده است. به هر حال ، یک شرکت باید عوامل زیادی را در نظر بگیرد و سخت افزار خود را قبل از رسیدن به خط تولید اصلاح کند. مدیر عامل اپل فاش کرد که سنسورهای دوربین آیفون 13 و A15 Bionic سه سال قبل از عرضه برنامه ریزی شده است.

گراهام تاونسند ، معاون مهندسی سخت افزار دوربین اپل ، با GQ بریتانیا صحبت کرد. مدیر در مورد نحوه انتخاب سخت افزار دوربین توسط شرکت و روند تفکر پشت آن صحبت می کند. در مورد iPhone ، تاونسند گفت سنسورها و پردازنده های دوربین های iPhone سه سال پیش “یخ زده” بودند. به عبارت دیگر ، اپل قبلاً در مورد چیپست و سنسور دوربین برای آیفون 15 تصمیم گرفته است! این به تیم زمان کافی برای بهینه سازی تجربه کاربر و آزمایش ویژگی های جدید دوربین می دهد.

تاونسند می گوید: “برنامه ریزی باید از سه سال قبل شروع شود ، زیرا در این صورت ما در حال تنظیم مشخصات سیلیکون هستیم.” “به عنوان مثال ، سنسور در این مرحله تعریف شده است و پردازنده A15 Bionic نیز یخ زده است. سپس باید با جان صحبت کنیم و تجربیاتی را که می خواهیم پیش بینی کنیم. بدیهی است ، وقتی ما لنز فوق عریض جدید را طراحی کردیم ، قصد داشتیم عکس های ماکرو را ارائه دهیم. اما این کار در عکس ها و ویدئوها چگونه کار می کند؟

در حالی که برخی از ما در حال بررسی آیفون 14 هستیم ، اپل در حال حاضر مشخصات آماده ای برای این دستگاه دارد. برنامه ریزی گزینه های سخت افزاری سه سال قبل از راه اندازی یک شاهکار قابل توجه است. به ویژه با توجه به سرعت سریع پیشرفت تکنولوژی. علاوه بر این ، برنامه ریزی زودهنگام می تواند مفید باشد اگر چیزی نزدیک به ابتدا اشتباه شود.

ادعای ما

آیفون ها به دلیل تجربه کاربری فوق العاده معروف هستند. اپل با مشخصات از مسابقه دور ماند و در عوض بر ارائه تجربه کاربری بی نظیر تمرکز کرد. مدیرعامل اپل در مصاحبه اخیر خود درباره حالت سینمایی آیفون 13 و تلاش های پشت صحنه صحبت کرد.

[via British GQ]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …