اپل قیمت هدفون Beats Flex را 20 دلار افزایش می دهد

اخبار اپل


قیمت آنها اکنون 69.99 دلار است ، از 49.99 دلار.
عکس: اپل

هدفون های بی سیم Beats Flex پس از افزایش قیمت اپل برای همیشه 20 دلار گرانتر شده اند. این جوانه ها در اکتبر سال گذشته با قیمت 49.99 دلار به فروش رفتند و این قیمت تا این هفته باقی ماند ، زمانی که به 69.99 دلار افزایش یافت.

مشخص نیست که چرا اپل این حرکت را انجام داده است ، اما ممکن است ربطی به افزایش هزینه های زنجیره تامین در صنعت قطعات داشته باشد.

هدفون Beats Flex در حال حاضر 69.99 دلار قیمت دارد

Beats Flex مانند برخی از خواهر و برادرهای خود کاملاً بی سیم نیست – یک سیم وجود دارد که دو پین را به هم متصل می کند – اما بسیار مقرون به صرفه تر از سایر گزینه های Beats و AirPods است.

با این حال ، به نظر می رسد قیمت اولیه آنها 49.99 دلار دیگر برای اپل پایدار نیست. همه گزینه های رنگ Beats Flex اکنون با خرید مستقیم از اپل و خرده فروشان شخص ثالث 69.99 دلار قیمت دارند.

احتمالاً قیمت کمتر هدفون Beats Flex (و در نتیجه حاشیه سود کمتر) به این معنی است که بلعیدن قیمت نوسانات قیمت در مونتاژ و قطعات برای اپل دشوارتر است.

با این حال ، اپل دلیل تغییر قیمت آنها را تأیید نکرده است ، بنابراین نمی توانیم کاملاً مطمئن باشیم که محدودیت عرضه – که منجر به افزایش قیمت قطعات شده است – واقعاً مقصر است.

هنوز در فروش است

در هر صورت ، اپل موفق شده است مطمئن شود که هدفون Beats Flex برای خرید در دسترس است. اگر افزایش قیمت شما را به تأخیر نیانداخت ، می توانید امروز خود را در رنگهای مشکی ، آبی شعله ور ، خاکستری دودی و زرد یوزو سفارش دهید.

Beats Flex حداکثر 12 ساعت گوش دادن بین شارژها را ارائه می دهد ، به علاوه یک ویژگی Fast Fuel که با 10 دقیقه شارژ ، 1.5 ساعت پخش موسیقی را به شما می دهد. آنها همچنین تراشه Apple W1 را برای اتصال عالی بسته بندی می کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …