اپل نحوه عملکرد حالت سینمایی آیفون 13 را توضیح می دهد

اخبار اپل


رویدادهای معرفی اپل دارای سبک امضا شده هستند و رویداد iPhone 13 نیز تفاوتی با آن نداشت. این شرکت همچنان در مورد حالت Cinematic در iPhone 13 فکر می کند. در همین حال ، Cinematic Mode واکنش های متفاوتی را دریافت کرده است ، اما برخی مفید بودن آن را زیر سوال می برند. اکنون مدیرعامل اپل نحوه عملکرد حالت سینمایی و روند تفکر پشت عملکرد را توضیح داد.

Kayan Drans ، نایب رئیس بازاریابی iPhone ، با او صحبت کرد TechCrunch به طور مختصر در مورد روند فکر پشت حالت سینمایی.

ما می دانستیم که دادن عمق میدان با کیفیت بالا به ویدئو یک چالش بزرگتر خواهد بود. [than Portrait Mode]می گوید درانس. “برخلاف عکس ها ، این ویدئو طوری طراحی شده است که مانند فیلمبردار حرکت می کند ، از جمله دست دادن. و این بدان معناست که ما به داده های عمق بیشتری نیاز داریم تا حالت سینما بتواند با اشیاء ، افراد ، حیوانات خانگی و اشیاء کار کند ، و ما به این داده های عمق دائماً نیاز داریم تا با هر فریم همگام باشیم. درک این تغییرات در فوکوس خودکار در زمان واقعی یک بار محاسباتی بزرگ است.

مدیرعامل اپل توضیح می دهد که چگونه حالت سینمایی به شدت بر موتور Aion Bionic و Neural Engine متکی است. حالت سینما در Dolby Vision HDR نیز موجود است و نیاز به کدگذاری Neural Engine دارد. معمولاً افزودن حالت پیش نمایش زنده به حالت عمودی سخت است ، اما اپل این کار را همیشه انجام می دهد.

تولد حالت سینمایی

اپل می گوید که با ایده ایجاد حالت سینمایی شروع نکرده است. این تیم فیلمسازی را در نظر گرفت و کاوش در مسیرهای مرتبط را آغاز کرد. سپس تیم تکنیک ها و روش های سینمایی را برای ایجاد تغییرات کانونی واقع بینانه بررسی کرد. اپل از تکنیک های کلاسیک الهام گرفته و جلوه ای مدرن به آن بخشیده است.

فرآیند طراحی شامل مطالعه آثار نقاشان پرتره مانند Avedon و Warhol بود. در برخی موارد ، تیم برای بررسی قطعات اصلی بازدید کرد و از روندی مشابه برای ایجاد حالت سینمایی استفاده کرد.

ما می دانستیم که دادن عمق میدان با کیفیت بالا به ویدئو یک چالش بزرگتر خواهد بود. [than Portrait Mode]می گوید درانس. “برخلاف عکس ها ، این ویدئو طوری طراحی شده است که مانند فیلمبردار حرکت می کند ، از جمله دست دادن. و این بدان معناست که ما به داده های عمق بیشتری نیاز داریم تا حالت سینما بتواند با اشیاء ، افراد ، حیوانات خانگی و اشیاء کار کند ، و ما به این داده های عمق دائماً نیاز داریم تا با هر فریم همگام باشیم. نمایش این تغییرات در فوکوس خودکار در زمان واقعی یک بار محاسباتی بزرگ است.

اپل با مدیران عکاسی ، اپراتورهای دوربین و سایر افرادی که در جذب فوکوس دخیل هستند از نزدیک همکاری می کند. این به تیم کمک کرد تا با پیچیدگی های طراحی حالت عمودی برای فیلم برخورد کنند.

حالت سینمایی دقیقاً چیست؟

حالت سینمایی آیفون 13 پرو از سیگنال های شتاب سنج برای تعیین حرکت به سوژه یا خارج شدن از آن استفاده می کند. شما می توانید با بررسی این موزیک ویدیوها که به طور کامل در iPhone 13 گرفته شده اند ، تصور کنید که حالت سینمایی چقدر خوب / بد است.

[via TechCrunch]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …