اپل نحوه عملکرد حالت سینمایی آیفون 13 را توضیح می دهد

اخبار اپل


رویدادهای معرفی اپل دارای سبک امضا شده هستند و رویداد iPhone 13 نیز تفاوتی با آن نداشت. این شرکت همچنان در مورد حالت Cinematic در iPhone 13 فکر می کند. در همین حال ، Cinematic Mode واکنش های متفاوتی را دریافت کرده است ، اما برخی مفید بودن آن را زیر سوال می برند. اکنون مدیرعامل اپل نحوه عملکرد حالت سینمایی و روند تفکر پشت عملکرد را توضیح داد.

Kayan Drans ، نایب رئیس بازاریابی iPhone ، با او صحبت کرد TechCrunch به طور مختصر در مورد روند فکر پشت حالت سینمایی.

ما می دانستیم که دادن عمق میدان با کیفیت بالا به ویدئو یک چالش بزرگتر خواهد بود. [than Portrait Mode]می گوید درانس. “برخلاف عکس ها ، این ویدئو طوری طراحی شده است که مانند فیلمبردار حرکت می کند ، از جمله دست دادن. و این بدان معناست که ما به داده های عمق بیشتری نیاز داریم تا حالت سینما بتواند با اشیاء ، افراد ، حیوانات خانگی و اشیاء کار کند ، و ما به این داده های عمق دائماً نیاز داریم تا با هر فریم همگام باشیم. درک این تغییرات در فوکوس خودکار در زمان واقعی یک بار محاسباتی بزرگ است.

مدیرعامل اپل توضیح می دهد که چگونه حالت سینمایی به شدت بر موتور Aion Bionic و Neural Engine متکی است. حالت سینما در Dolby Vision HDR نیز موجود است و نیاز به کدگذاری Neural Engine دارد. معمولاً افزودن حالت پیش نمایش زنده به حالت عمودی سخت است ، اما اپل این کار را همیشه انجام می دهد.

تولد حالت سینمایی

اپل می گوید که با ایده ایجاد حالت سینمایی شروع نکرده است. این تیم فیلمسازی را در نظر گرفت و کاوش در مسیرهای مرتبط را آغاز کرد. سپس تیم تکنیک ها و روش های سینمایی را برای ایجاد تغییرات کانونی واقع بینانه بررسی کرد. اپل از تکنیک های کلاسیک الهام گرفته و جلوه ای مدرن به آن بخشیده است.

فرآیند طراحی شامل مطالعه آثار نقاشان پرتره مانند Avedon و Warhol بود. در برخی موارد ، تیم برای بررسی قطعات اصلی بازدید کرد و از روندی مشابه برای ایجاد حالت سینمایی استفاده کرد.

ما می دانستیم که دادن عمق میدان با کیفیت بالا به ویدئو یک چالش بزرگتر خواهد بود. [than Portrait Mode]می گوید درانس. “برخلاف عکس ها ، این ویدئو طوری طراحی شده است که مانند فیلمبردار حرکت می کند ، از جمله دست دادن. و این بدان معناست که ما به داده های عمق بیشتری نیاز داریم تا حالت سینما بتواند با اشیاء ، افراد ، حیوانات خانگی و اشیاء کار کند ، و ما به این داده های عمق دائماً نیاز داریم تا با هر فریم همگام باشیم. نمایش این تغییرات در فوکوس خودکار در زمان واقعی یک بار محاسباتی بزرگ است.

اپل با مدیران عکاسی ، اپراتورهای دوربین و سایر افرادی که در جذب فوکوس دخیل هستند از نزدیک همکاری می کند. این به تیم کمک کرد تا با پیچیدگی های طراحی حالت عمودی برای فیلم برخورد کنند.

حالت سینمایی دقیقاً چیست؟

حالت سینمایی آیفون 13 پرو از سیگنال های شتاب سنج برای تعیین حرکت به سوژه یا خارج شدن از آن استفاده می کند. شما می توانید با بررسی این موزیک ویدیوها که به طور کامل در iPhone 13 گرفته شده اند ، تصور کنید که حالت سینمایی چقدر خوب / بد است.

[via TechCrunch]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …