اپل نسخه بازبینی شده دیگری از به روز رسانی سیستم عامل AirTag خود را منتشر می کند

اخبار اپل


منبع: جو کلر / iMore

AirTag به مدت سه هفته متوالی به روزرسانی سیستم عامل را دریافت می کند.

اپل با مشاهده MacRumors ، نسخه اصلاح شده دیگری از به روزرسانی سیستم عامل AirTag را منتشر کرد که در اصل دو هفته پیش منتشر شد.

اپل امروز دومین نسخه اصلاح شده سیستم عامل AirTags را منتشر کرد که اولین بار در اواخر ماه اوت در اختیار دارندگان AirTags قرار گرفت. شماره ساخت داخلی جدید 1A291e است ، در مقایسه با نسخه 1A291c نسخه قبلی.

در حال حاضر مشخص نیست که چرا اپل به روز رسانی سیستم عامل قبلی (یا اولین مورد در این زمینه) را تصحیح کرده است و بعید است که متوجه شود. اپل برای نسخه های سیستم عامل ، مانند نسخه های نرم افزاری خود ، یادداشت های انتشار ارائه نمی دهد ، بنابراین هیچ راهی برای گفتن در مورد جدیدترین به روز رسانی وجود ندارد. به جرات می توان گفت که به روز رسانی ها شامل رفع اشکال معمول و بهبود عملکرد است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

راهی برای اجرای دستی یک به روزرسانی سیستم عامل برای AirTag وجود ندارد ، اما اگر آن را نزدیک iPhone یا iPad خود نگه دارید ، باید بعداً به روزرسانی را در پس زمینه شروع کنید.

اگر می خواهید بررسی کنید که آیا AirTag شما با آخرین نسخه سیستم عامل کار می کند یا خیر ، می توانید دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

  1. برنامه Find My را باز کنید
  2. روی برگه موارد ضربه بزنید
  3. AirTag را انتخاب کنید
  4. روی نام AirTag ضربه بزنید

اگر می خواهید تجربه AirTag خود را به سطح بعدی برسانید ، لیست بهترین لوازم جانبی AirTags 2021 را بررسی کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …