اپل واچ سری 7 از پردازنده مشابه اپل واچ سری 6 استفاده می کند

اخبار اپل


معرفی اپل واچ سری 7 در رویداد Apple Streaming California با استانداردهای این شرکت عجیب بود. همانطور که در گزارش های متعدد پیشنهاد شده است ، اپل به دلیل مشکلات تولید ، عرضه ساعت هوشمند را به تعویق انداخته است. پیام اپل نیز فقط در مورد طراحی صحبت می کرد و به سایر جزئیات کلیدی پوشیدن نیز اهمیت نمی داد. به نظر می رسد که اپل واچ سری 7 دارای چیپست S6 مشابه اپل واچ سری 6 سال گذشته است.

S6 SoC دارای یک پردازنده دو هسته ای بر اساس تراشه A11 موجود در آیفون های قدیمی است. هنگامی که اپل سال گذشته این تراشه را معرفی کرد ، ادعا کرد که 20 درصد افزایش عملکرد را ارائه کرده است.

به عنوان توسعه دهنده Stroughtonsmith مشخص شد که چیپست “مشابه” مدل سال گذشته است. در حقیقت ، اپل حتی از شناسه های مدل جدید برای Apple Watch Series 7 استفاده نمی کند ، در عوض ، آنها را داخلی “Watch6.6؛ ساعت 6.7 ؛ ساعت 6.8 اینچی و غیره را تماشا کنید.

با این حال ، این اولین بار نیست که اپل از همان چیپست S در دو نسل از ساعت های اپل استفاده می کند. اپل این کار را ابتدا با اپل واچ سری 1 و سری 2 انجام داد و بعداً با اپل واچ سری 4 و سری 5 انجام داد.

اپل فقط طراحی بزرگتر ، صفحه نمایش بزرگتر و روشن تر و تغییرات طراحی که اپل واچ سری 7 در صحنه مجازی ارائه می دهد را برجسته کرد. در مورد جنبه دیگری از ساعت هوشمند صحبت نمی شود. اپل همچنین در مورد میزان دسترسی اپل واچ سری 7 اطلاعات چندانی ارائه نکرده و فقط گفته است که اواخر پاییز امسال در دسترس خواهد بود.

شبیه به سری آیفون 13 ، اپل واچ سری 7 نیز به روزرسانی جدیدی در سال جاری است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …