اپل واچ 7 این ماه با “تغییر چشمگیر در طراحی” عرضه می شود


بر اساس گزارش جدیدی که توسط مینگ چی کو ، تحلیلگر TF International Securities منتشر شده است و دیده شده فرقه مکبه

دستگاه جدید “مهمترین تغییر در طراحی اپل واچ تا کنون” را معرفی خواهد کرد. در دسترس بودن ممکن است در ابتدا محدود باشد ، اما انتظار می رود تولید انبوه اواخر سپتامبر آغاز شود.

Apple Watch Seres 7 ممکن است تا به حال بهترین باشد

شایعات اخیر نشان می دهد که اپل واچ سری 7 دارای طراحی شاسی جدیدی با لبه های صاف است – مانند آیفون 12 یا آیپد پرو – که سطح آن را افزایش داده و امکان نمایش پنل های بزرگتر را فراهم می کند.

کوو این ادعاها را تکرار می کند و اظهار می کند که این دستگاه دارای “طراحی لبه تخت با حاشیه های باریک” خواهد بود. او همچنین نمایشگرهای جدید را مسئول مشکلات تولید اپل واچ 7 در ماه های اخیر می داند.

کو در روز جمعه در یادداشتی برای سرمایه گذاران نوشت: “به دلیل پذیرش بسیاری از فرآیندهای جدید تولید پنل ، ماژول پنل Apple Watch 7 در مرحله افزایش ریسک با مشکلات قابلیت اطمینان مواجه شد.”

اما اپل قبلاً این مشکلات تولید را برطرف کرده است و اپل واچ 7 همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود در این ماه عرضه می شود.

اپل واچ 7 در این ماه عرضه می شود

کو گفت: “بازار نگران است که اپل واچ 7 منتشر نشود.” “با این حال ، طبق آخرین مطالعه ما ، اپل مشکلات مربوط به کیفیت ماژول پنل را حل کرده است.” تولید انبوه اواسط تا اواخر سپتامبر آغاز می شود.

کو معتقد است که این مشکلات روی Apple Watch 7 به طور کلی “تأثیر محدود” خواهد داشت و تولید انبوه آن تنها دو هفته کاهش می یابد. او هنوز انتظار دارد که میزان تحویل به میزان قابل توجهی به 45 میلیون دستگاه در سال 2021 برسد.

کو به این نکته اشاره نمی کند که این موضوع در دسترس بودن Apple Watch 7 در زمان عرضه چه می تواند باشد. با این حال، بلومبرگ خبرنگار مارک گورمت هشدار داد که برخی از مدلها ممکن است دیر تحویل داده شوند یا در ابتدا در مقادیر کم موجود باشند.

در مورد Apple Watch Series 8 ، Kuo “ویژگی های جدید مدیریت سلامت” ، از جمله سنسورهای دما را ارائه می دهد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …