اپل کانال Slack ایجاد شده توسط کارمندان را برای بحث حقوق صاحبان سهام تعطیل کرد

اخبار اپل


منبع: Ara Wagoner / iMore

اپل تلاش داخلی کارکنان برای ایجاد یک کانال Slack برای بحث در مورد نابرابری حقوق را مسدود کرده است.

همانطور که توسط The Verge گزارش شده است ، اپل ادعا می کند که این کانال شرایط استفاده از Slack شرکت را به عنوان دلیل عدم اجازه به کانال نقض می کند.

نماینده روابط کارکنان می گوید: “کانال های ضعیف برای انجام کارهای اپل طراحی شده اند و نیاز به بهبود کار ، عملکرد یا ماموریت بخش ها و تیم های اپل دارند.”

قوانین شرکت برای برنامه چت در دفتر می گوید “کانالهای اختصاص داده شده برای فعالیتها و سرگرمی هایی که به عنوان باشگاه کارکنان اپل یا انجمنهای سازمانهای مختلف (DNA) شناخته نمی شوند مجاز نیستند و نباید ایجاد شوند.”

با این حال ، Verge گزارش می دهد که به نظر می رسد اپل به تعدادی از کانال های غیر فعال در Slack اجازه می دهد ، از جمله کانال هایی برای سگ ، گربه ، بازی و شوخی های پدر.

وینسنت پی وایت ، وکیل استخدام ، حدس می زند که اپل از استفاده ضعیف از این شرایط به عنوان راهی برای محافظت قانونی از خود استفاده می کند ، زیرا کارکنان تحت قانون برای بحث در مورد حقوق صاحبان سهام مورد حمایت قرار می گیرند.

وایت گفت: “بحث بر سر عدالت حقوق یک فعالیت محافظت شده تحت قوانین فدرال ، ایالتی و محلی است.” “همه موافق هستند. برای آنها ، تلاش برای مختل کردن توانایی کارکنان در بحث منصفانه بودن حقوق و تنوع در محل کار ، یک اقدام انتقامی آشکار است.”

مشکلات داخلی شرکت در چند وقت اخیر بیشتر آشکار شده است ، این یک اتفاق نادر برای این شرکت در مقایسه با سایر شرکت های بزرگ فناوری مانند فیس بوک و گوگل است. جنبش #AppleToo ، گروهی از کارکنان اپل که برای تغییر در تعدادی از مناطق این شرکت تلاش می کنند ، گفتند که قبلاً بیش از 500 داستان سوءاستفاده از سوی کارکنان فعلی و قبلی شرکت را جمع آوری کرده است. گروه این هفته داستان برخی از کارمندان را به اشتراک گذاشت.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …