اپیک گیمز می خواهد اپل Fortnite را به فروشگاه App در کره جنوبی بازگرداند

اخبار اپلEpic Games از اپل خواسته است که حساب توسعه دهنده App Store خود را بازیابی کرده و Fornite را به App Store در کره جنوبی بازگرداند. این اقدام پس از تصویب لایحه ای در کره جنوبی صورت می گیرد که به روش های جایگزین پرداخت در فروشگاه های برنامه توسط اپل و گوگل اجازه می دهد.

این بدان معناست که توسعه دهندگان آزادند روش های پرداخت را در برنامه ها و بازی های خود در App Store به اشخاص ثالث ارائه دهند. Epic Games در توییتر نوشت که قصد دارد Fortnite را برای iOS با سیستم های پرداخت اپل و Epic ، طبق قانون جدید ، دوباره راه اندازی کند.

اپل در آگوست 2020 Fortnite را از App Store حذف کرد ، زیرا Epic Games روش پرداخت مستقیم را به بازی اضافه کرد و از محدودیت های فروشگاه عبور کرد. حماسه حتی از اپل شکایت کرد تا Fortnite را در App Store بازیابی کند ، اما برنامه او برعکس شد و قاضی تصمیم گرفت که اقدامات Epic باعث کل اوضاع شده است. تصمیم نهایی در مورد این پرونده هنوز در جریان است.

اپل با صدور بیانیه ای به درخواست Epic Games تأیید کرد که حساب برنامه نویس آنها را بازیابی نمی کند. این بدان معناست که Epic Games نمی تواند Fortnite را به App Store در کره جنوبی بازگرداند.

همانطور که قبلاً گفته ایم ، اگر Epic با بازی با قوانین مشابه دیگران بازی کند ، از بازگشت Epic به App Store استقبال می کنیم. Epic اذعان کرده است که قرارداد را نقض کرده است و در حال حاضر هیچ مبنای قانونی برای بازیابی حساب برنامه نویس آنها وجود ندارد.

اپل می خواهد Epic Games قبل از بازیابی حساب توسعه دهنده خود ، قوانین و مقررات App Store را رعایت کند ، چیزی که توسعه دهنده بازی تا کنون از انجام آن خودداری کرده است. این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که این لایحه در کره جنوبی هنوز قانونی نشده است.

[Via Bloomberg]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …