این کابل شارژ قوی و ترکیبی به شما امکان می دهد همه دستگاه های خود را متصل کنید

اخبار اپل


صرف نظر از نوع اتصال مورد نیاز ، این کابل شارژ ترکیبی ارائه می دهد.
عکس: فرقه معاملات Mac

شما نیازی به کابل شارژ متفاوتی برای هر یک از دستگاه های خود ندارید – حتی اگر دستگاه های Apple و Android و سایر تجهیزات را حمل می کنید. اگر از کابل شارژ InCharge استفاده می کنید ، می توانید شش گزینه شارژ برای iPhone و Android دریافت کنید

و هزینه آن فقط 21.99 دلار برای مدت محدود است.

یک کابل شارژ برای همه دستگاه های شما

کابل شارژ InCharge همان چیزی است که به دست می آورید اگر دقیقاً یک کابل بخواهید ، اما هنوز هم می خواهید بتوانید همه دستگاه های خود را روشن نگه دارید. InCharge شش ترکیب مختلف را با مخلوط کردن و تطبیق پورت های شارژ سازگار ارائه می دهد: USB-A ، USB-C ، Lightning و Micro USB.

می توانید از USB-A یا USB-C به عنوان ورودی استفاده کنید. و می توانید بین نکات خروجی Lightning ، USB-C و Micro USB را انتخاب کنید. این بدان معناست که می توانید از انتقال فایل بین Android و MacBook به شارژ iPad خود با پریز دیواری بروید. فقط کمی وارونه شدن پورت های مختلف طول می کشد.

این کابل جمع و جور با اندازه 2.8 اینچ ، یک گزینه فوق العاده قابل حمل برای شارژ هر چیزی است که دارید. همچنین قوی است ، اگر قطعاً برای اتصال همه دستگاه های خود به آن متکی باشید ، قطعاً همان چیزی است که می خواهید. این کابل ساخته شده از مواد تقویت شده ، طوری طراحی شده است که بتواند در برابر آن مقاومت کند.

پورت های تطبیقی ​​تنها یکی از ویژگی های مفید این کابل است. این همچنین یک ابزار انتقال داده واقعا عالی است. این دستگاه از شارژ فوق سریع 100 وات پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید دستگاه های خود را با سرعت برق تغذیه کنید. می تواند داده ها را تا 480 مگابیت بر ثانیه منتقل کند. و حتی می توانید یک دستگاه را با استفاده از دستگاه دیگر با پشتیبانی انتقال نیرو شارژ کنید.

این ابزار چند منظوره مناسب برای انداختن کیف دیجیتالی شما است. به همین دلیل است که از مکان هایی مانند gforgadget.com نظرات مثبت را دریافت می کند. آن را با این تمیز کننده تلفن هوشمند جفت کنید و دستگاه های شما احساس نو می کنند!

در کابل شارژ InCharge صرفه جویی کنید

اگر کابل شارژ می خواهید که برای همه دستگاه های Apple و سایر دستگاه های شما کار کند ، این بهترین گزینه شما است. کابل شارژ InCharge را در حالی که با قیمت 21.99 دلار (معمولی 29 دلار) به فروش می رسد دریافت کنید.

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …