بازیگران متعددی به فیلم آینده Apple TV + “بزرگترین آبجو تا کنون” ملحق شدند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


“بزرگترین آبجو که تاکنون اجرا شده است” به تازگی چهار عضو جدید به بازیگران اصلی خود اضافه کرده است.

طبق اعلام Deadline ، جیک پیکینگ ، ویل روپ ، آرچی رنو و کایل آلن برای شرکت در فیلم اصلی Apple TV + آینده امضا کرده اند. زک افرون و راسل کرو پیش از این فیلم را امضا کرده اند.

این فیلم بر اساس کتاب “بزرگترین آبجو تا کنون: خاطرات دوستی ، وفاداری و جنگ” ساخته شده است و داستان مردی را دنبال می کند که در طول جنگ نیویورک را ترک کرد تا دوستانش را به ویتنام برساند.

عکس بر اساس کتابی از خوانا مولویی و جان “چیکی” دونوهو ساخته شده است: خاطرات دوستی ، وفاداری و جنگ ، که پس از انتشار در سال گذشته پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز شد. این فیلم داستان واقعی دونوهو را روایت می کند ، که در سال 1967 نیویورک را به مقصد ویتنام ترک کرد تا در حین خدمت در نبرد ، چند آبجو با دوستان دوران کودکی خود ردیابی کرده و با آنها به اشتراک بگذارد.

انتخاب ، آلن و رنو نقش ریک دوگان ، بابی پاپاس و تامی کالینز را بازی می کنند ، سه دوست دوران کودکی مرغ افرون که وقتی برای ملاقات به خارج از کشور می آید در ارتش خدمت می کنند. روپ در نقش کوین مک لین ، یکی دیگر از دوستان چیکی از محله اینوود منهتن ، به گروه بازیگران می پیوندد که در سفر با او روبرو می شود.

فارل فیلمنامه این فیلم را با برایان کاری و پیت جونز اقتباس کرد. دیوید الیسون ، دانا گلدبرگ و دان گرانجر به نمایندگی از Skydance به همراه اندرو موسکاتو و جیک مایرز به عنوان تهیه کننده مشترک همکاری کردند.

در حال حاضر مشخص نیست که “The Greatest Beer Run ever” در Apple TV +کی نمایش داده می شود. اگر می خواهید مطمئن شوید که آماده لذت بردن از بهترین فیلم هستید ، لیست بهترین تلویزیون های Apple TV 2021 را مشاهده کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر تا شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …