بازیگران و خدمه “تد لاسو” برای فصل سوم دستمزد زیادی دریافت می کنند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


به نظر می رسد همه افرادی که در تد لاسو مشارکت دارند افزایش قابل توجهی دریافت می کنند.

به گزارش هالیوود ریپورتر ، از جیسون سودیکیس گرفته تا بقیه تیم AFC ریچموند ، حقوق ها افزایش می یابد. بر اساس این گزارش ، تولید فصل سوم به دلیل مذاکرات حقوق و دستمزد چندین هفته به تعویق افتاد. به عنوان مثال ، سودیکی ها از سود حدود 250،000 دلار به 1 میلیون دلار در هر قسمت می رسند.

به گفته منابع ، Sudeikis قبلاً برای فصل سوم قرارداد بسته است ، که برای هر قسمت حدود 1 میلیون دلار به او دستمزد می دهد. این مبلغ همچنین شامل هزینه هایی برای خالق و غرامت نقش او به عنوان فیلمنامه نویس اصلی و تهیه کننده اجرایی می شود. این قرارداد که هر دو قسمت اضافی فصل جاری را پوشش می دهد ، از 250،000 دلار به 300،000 دلار در هر قسمت افزایش می یابد ، که وی در فصل اول و دوم برنده شد. این قرارداد قبل از اولین نمایش تد لاسو برای نقد و بررسی های مثبت مورد توافق قرار گرفت.

ستارگان دیگری مانند هانا وادینگهام ، جونو تمپل و برندان هانت حقوق خود را از 75000 دلار در هر قسمت به بیش از 150،000 دلار در هر قسمت افزایش داده اند.

منابع می گویند گفتگوها طی ماه گذشته یا بیشتر با اعضای ستاد مرکزی ، از جمله هانا وادینگهام (ربکا) ، گلدشتاین ، جونو تمپل (کیلی) و هانت ، نامزد های جایزه امی ادامه داشته است ، که همگی تبلیغاتی را انجام داده اند که آنها را از محدوده 50،000 دریافت می کند. تا 75000 دلار ، که آنها برای هر قسمت برای فصل اول و دوم به مبلغ 125000-150.000 دلار درآمد داشتند. منابع می گویند وادینگهام ، تمپل و گلدشتاین قبلاً با پیوستن به Sudeikis قراردادهای جدید غنی را برای فصل سوم منعقد کرده اند. گلدشتاین همچنین برای نقش خود به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در این سریال قرارداد دوم دریافت کرد و هانت نیز همین کار را انجام داد … انتظار می رود سایر معاملات با بازیگران در هفته های آینده بسته شود ، زیرا وارنرز و اپل با مجوز جدید مجوز می دهند. دومی هزینه های اضافی برای نمایش دارد.

همچنین بحث هایی در مورد این سریال وجود دارد که در انحصار Apple TV +باقی مانده است. در حالی که وارنر می خواهد آن را بعد از فصل سوم به شبکه پخش خود منتقل کند ، اپل می خواهد این سری را منحصر به سرویس استریم خود کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

سرنوشت سریال نیز هنوز مشخص نیست. در حالی که یک مصاحبه قبلی با خالق و نویسنده نمایش بیل لارنس نشان می داد که این سریال می تواند پس از فصل سوم به پایان برسد ، اما به نظر می رسد که یک بیانیه اخیر نشان می دهد که اکنون می تواند فراتر برود. لورنس گفت که همه چیز بستگی به سودیکیس دارد.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …