با جدیدترین اعضای The Morning Show آشنا شوید

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


امروز ، Apple TV + ویدئوی جدیدی را پیش از فصل دوم آینده “The Morning Show” به نمایش گذاشت. ویدئوی جدید با عنوان “فصل جدید ، چهره های جدید” ، شامل مصاحبه با جدیدترین بازیگران مجموعه درام است:

با چهره های جدید The Morning Show فصل 2 آشنا شوید و از پخش فصل اول آن در 17 سپتامبر ، فقط در Apple TV +لذت ببرید.

فصل دوم برنامه صبحگاهی همچنان داستان الکس (جنیفر آنیستون) ، بردلی (ریس ویترسپون) و دیگر کارکنان UBA را دنبال می کند ، زیرا آنها با عواقب فینال فصل گذشته برخورد می کنند.

با توجه به وقایع انفجاری فصل اول ، فصل دوم متوجه می شود که تیم Morning Show از بقایای اقدامات الکس (آنیستون) و بردلی (ویترسپون) به ABS جدید و دنیایی در حال حرکت در حال ظهور است. هویت همه چیز است و شکاف بین آنچه که ما به عنوان و آنچه واقعاً هستیم ، نمایان می شود.

در کنار آنیستون و ویترسپون ، بازیگر فصل دوم بازیگر شامل استیو کارل ، بیلی کراداپ ، مارک دوپلاس ، نستور کاربنل ، کارن پیتمن ، بل پول ، دیسین تری ، یانینا گوانکار ، تام ایروین و مارسیا گی هاردن است. ستاره های جدیدی که به این فصل می پیوندند عبارتند از گرتا لی در نقش استلا باک ، موج فناوری جهانی که به تیم اجرایی UBA پیوسته است. رویری اوکانر در نقش تای فیتزجرالد ، ستاره هوشمند و کاریزماتیک یوتیوب ؛ حسن مینهای در نقش اریک نمانی ، عضو جدید نمایش صبح ؛ برنده جایزه امی هلند تیلور در نقش سیبیل ریچاردز ، رئیس منطقی هیئت مدیره UBA ؛ تارا کارسیان در نقش گیل برمن ، تهیه کننده خبر ؛ والریا گولینو در نقش پائولا لامبروسکینی ، مستندساز ؛ و جولیانا مارگولیس برنده جایزه امی و SAG در نقش لورا پترسون ، مجری اخبار UBA.

اگر تریلر رسمی فصل دوم سریال The Morning Show را ندیده اید ، می توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اولین پخش فصل دوم The Morning Show در جمعه 17 سپتامبر 2021 در Apple TV + پخش می شود. این فصل با اولین قسمت شروع می شود و هر قسمت بعدی هفته جمعه به صورت هفتگی پخش می شود.

اگر می خواهید از فصل جدید با بهترین کیفیت ممکن لذت ببرید ، لیست ما از بهترین تلویزیون های Apple TV 2021 را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …