با قاب های جدید Survivor iPhone 13 از حفاظت نظامی برخوردار شوید

اخبار اپل


موارد بقا نظامی است.
عکس: بازمانده

Survivor از قاب جدید iPhone 13 خود که با MagSafe سازگار است با محافظت نظامی (به معنای واقعی کلمه) برای گوشی جدید اپل خود رونمایی کرد.

Survivor ، برادر یا خواهر Incipio و Coach ، به دلیل تولید قیمتهای سالم اما مقرون به صرفه شهرت دارد. این شرکت گفت که برخی از قاب های جدید آیفون 13 آن در واقع از استانداردهای نظامی (MIL-STD-810G) فراتر می رود ، با حداکثر 20 فوت حفاظت از سقوط برای زمین همه زمین و حفاظت از سقوط تا 14 فوت برای مدل استقامت.

Survivor All-Terrain Earth و موارد دیگر

All-Terrain Earth فوق ، مدل پرچمدار Survivor ، از 5G استفاده می کند و با MagSafe سازگار است. این شرکت دارای یک بافت بافت در طرفین و پشت و همچنین حفاظت ضد میکروبی است که “99.9 of باکتری ها و میکروب های سطحی را از بین می برد.”

حتی بهتر از این ، برخی از موارد Survivors شامل محصولات ساختمانی بازیافتی و پایدار و همچنین محافظ محکم دوربین هستند.

موارد Survivor iPhone 13: The Composition

Survivor All-Terrain Earth. این شرکت گفت که بدنه جدید All-Terrain Earth را از مخلوطی از مقاوم ترین مواد ساخته است. مورد حاصله بهترین محافظت را در تاریخ Survivor ارائه می دهد و از سقوط تا 20 فوت محافظت می کند. این چهار لایه محافظ با الگوی سطح پارامتری و محافظ صفحه و دوربین با لبه های برجسته ترکیب شده است. حتی با وجود این همه حفاظت قوی ، کیس از طراحی باریکی برخوردار است.

قیمت: 50 دلار

از کجا بخریم: او زنده ماند

Survivor Endurance ، Survivor Endurance for MagSafe ، Survivor Strong و Survivor Clear. موارد کلاسیک Survivor برای مطابقت یا فراتر رفتن از استانداردهای نظامی (MIL-STD-810G) طراحی شده اند. آنها مجهز به حداکثر 14 فوت حفاظت در برابر سقوط و محفظه هایی هستند که تقریباً کاملاً از مواد بازیافتی ساخته شده اند. هر کدام دارای دسته بافتی بهبود یافته برای گرفتن محکم ، به علاوه فریم هایی با لبه برجسته برای محافظت از صفحه نمایش هستند. و هر مورد با 5G ، MagSafe و شارژ بی سیم کار می کند.

قیمت: دوام و دوام MagSafe 40 دلار است. قوی 30 دلار است ؛ 20 دلار مشخص است.

از کجا بخریم: او زنده ماندمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …