برنامه تحقیقاتی اپل می تواند با پشتیبان گیری از iCloud پیشرفت تحقیق را منتقل کند


امروز ، اپل به روزرسانی قابل توجهی را برای برنامه Apple Research منتشر کرد ، که تضمین می کند هنگام تغییر دستگاه ها پیشرفت مشارکت در نظرسنجی خود را از دست نمی دهید.

نسخه 2.3 برنامه Apple Research قابلیت انتقال پیشرفت مطالعه ای را که در حال حاضر در آن شرکت می کنید با استفاده از پشتیبان گیری iCloud به دستگاه دیگری اضافه می کند:

این به روز رسانی شامل رفع اشکال و بهبود است ، از جمله:

  • پشتیبانی از انتقال پیشرفت مطالعه به یک دستگاه جدید با استفاده از پشتیبان گیری iCloud.

این برنامه در حال حاضر در حال انجام سه مطالعه مختلف است: مطالعه سلامت اپل ، سلامت قلب و حرکت اپل و مطالعه شنوایی اپل.

  1. با مشارکت دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan و موسسه ملی بهداشت هاروارد ، به بررسی سلامت زنان اپل بپیوندید تا به درک بهتر چرخه قاعدگی و شرایط بهداشتی مانند ناباروری ، پوکی استخوان و یائسگی کمک کنید.

  2. با مشارکت انجمن قلب آمریکا و بیمارستان برینگهام و زنان به مطالعه قلب و حرکت اپل بپیوندید تا به پیشرفت یافته های علم قلب کمک کنید و به ما کمک کنید تا بدانیم که فعالیت و عادات شما چگونه می تواند به سلامت قلب کمک کند.

  3. با همکاری دانشگاه میشیگان به مطالعه شنوایی اپل بپیوندید تا به شما در درک بهتر اینکه چگونه میزان نوردهی صدا می تواند بر شنوایی ، سطح استرس و سلامت قلب شما در طول زمان تأثیر بگذارد ، کمک کنید.

هم اکنون می توانید برنامه رایگان Apple Research را از App Store بارگیری و بارگیری کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …