بر اساس این گزارش ، اپل واچ سری 7 ممکن است به تأخیر بیفتد [Update]


به روز شده ، 31 اوت (7:20 بعد از ظهر به وقت شرقی): بلومبرگ گزارش Nikkei Asia را در اوایل امروز تأیید کرد

یک گزارش جدید ادعا می کند که Apple Watch Series 7 ممکن است به دلیل مشکلات تولید ناشی از طراحی پیچیده آن به تعویق بیفتد.

نیکی آسیا گزارش می دهد:

نیکی آسیا دریافت که تولید ساعت هوشمند جدید اپل به دلیل طراحی پیچیده ساعت هوشمند جدید تا حد زیادی کند شده است.

بسیاری از افراد آشنا با این وضعیت می گویند ، تولیدکنندگان اپل واچ 7 ، همانطور که انتظار می رود این دستگاه نامیده شود ، هفته گذشته تولید کمی را آغاز کردند ، اما برای دستیابی به عملکرد رضایت بخش با چالش های اساسی روبرو شدند.

بر اساس این گزارش ، سه منبع می گویند کیفیت “ناامید کننده” تولید می تواند به دلیل پیچیدگی طراحی باشد و شایعاتی مبنی بر تعمیرات اساسی در مدل امسال وجود دارد. نیکی می گوید تولید متوقف شده است در حالی که اپل سعی می کند مشکل را با تامین کنندگان حل کند.

این گزارش اشاره می کند که شایعات مربوط به ویژگی های مورد انتظار شامل اندازه گیری فشار خون ، با افزایش اجزای سازنده و مقاومت در برابر آب است.

یکی از افراد افزود: “اپل و تامین کنندگان آن به طور شبانه روزی در تلاش هستند تا مشکلات را حل کنند ، اما در حال حاضر نمی توان گفت که تولید انبوه از چه زمانی آغاز می شود.” قبلاً ، اپل قصد داشت اپل واچ 7 را در اواسط ماه سپتامبر به صورت انبوه تولید کند ، و تیم مهندسی در تلاش است تاخیرها را به حداقل برساند.

نیکی ادعا می کند که اپل باید این ساعت را همراه با آیفون 13 معرفی می کرد ، اما این گزارش می گوید که تحولات می تواند بر برنامه های تحویل اپل برای بهترین اپل واچ تأثیر بگذارد و برخی امیدواری می کند که ممکن است تأخیر در اعلامیه تأثیر نگذارد.

این اخبار می تواند ضربه بزرگی به برنامه سقوط اپل باشد ، که شامل یک iPad mini جدید ، iPad ، mini-LED MacBook Pro و AirPods 3 جدید است.

به روز شده ، 31 اوت (23:15 بعد از ظهر به وقت شرقی) – بلومبرگ گزارش Nikkei Asia را در اوایل امروز تأیید کرد

گزارش جدیدی از مارک گورمن از بلومبرگ گزارش Nikkei را از اوایل امروز تأیید می کند. بر اساس گزارش جدید ، مشکلات مربوط به طراحی مجدد ممکن است منجر به تأخیر در تاریخ انتشار Apple Watch Series 7 شود.

ساعت هوشمند آینده Apple Inc به گفته شخصی که با این وضعیت آشنا است ، سازندگان با طراحی جدید سازگار می شوند ، زیرا تولیدکنندگان خود را با طراحی جدید تطبیق می دهند ، دچار نقص می شود.

به گزارش بلومبرگ ، انتظار می رود اپل واچ سری 7 در هفته های آینده معرفی شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …