بهترین بازی هایی که باید در شبیه ساز شنوایی نینتندو 64 وجود داشته باشد

اخبار اپل


منبع:JHNingamer در YouTube

شایعات متعددی از بازیکنان داخلی نشان می دهد که شبیه ساز N64 به احتمال زیاد بر روی نینتندو سوییچ عرضه می شود. چه کسی می داند ، ممکن است در جریان فردا Nintendo Direct اعلام شود. بسیاری از کلاسیک های N64 به شدت بر فضای بازی مبتدی 3D تأثیر گذاشته اند و وضعیت طراحی بازی مدرن را همانطور که می شناسیم شکل داده اند. علاوه بر این ، آنها در بازی در جوانی ما بسیار لذت بخش بودند. بنابراین ما در تیم بازی iMore نمی خواهیم چیزی بیشتر از این واقعیت داشته باشد.

ما قبلاً سوئیچ سوپر ماریو 64 را به لطف Super Mario 3D All-Stars دریافت کرده ایم ، اما ما منتظر موارد بیشتری هستیم. شایعه شده است که شبیه ساز N64 در پشت یک اشتراک قفل می شود و صادقانه بگویم ، اگر برخی از موارد مورد علاقه ما یا مواردی که می توانیم برای اولین بار بازی کنیم ، ممکن است ارزش آن را داشته باشد. ما برخی بازی ها را گردآوری کرده ایم که امیدواریم در شبیه ساز شنوایی N64 گنجانده شوند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

Lylat Wars / StarFox 64

استارفوکس

منبع:ModernXP در YouTube

اکثر شما که این مطلب را می خوانید احتمالاً Lylat Wars را با نام StarFox 64 می شناسید ، اما برخی از قوانین عجیب کپی رایت در انگلستان به این معنی است که نینتندو نمی تواند از نام StarFox استفاده کند. به این ترتیب ، نوستالژی برای من بر جنگهای Lylat استوار است.

این بازی به زمانی برمی گردد که نینتندو در مورد IP StarFox ، در همه بلوک های خود با جنگ های فضایی پیکسل شده ، مزخرفات انجام داد. Lylat Wars مشغول هدایت خلبانان انسان ساز از طریق دستکش بین کهکشانی بود ، پر از نبرد رضایت بخش ، تصاویر دیدنی (برای زمان خود) و نبردهای حماسی با کارفرمایان. همچنین باعث الهام بخشیدن به نسل خز شد ،

در حالی که نینتندو ممکن است وجود StarFox را فراموش کرده باشد ، مطمئنا طرفداران آن فراموش نکرده اند. افزودن Lylat Wars به ​​نینتندو سوییچ حداقل یک مبارزه فضایی خواهد بود ، در حالی که بیهوده منتظر هستیم تا نینتندو IP کلاسیک را از scrapheap احیا کند. “جاز کوردن.”

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

درخت دکو افسانه زلدا اوکارینای زمان

منبع:JHNingamer در YouTube

من هیچ ایده ای نداشتم که کارتریج Ocarina of Time در خانه دوستم چقدر پیدا کند ، که بر زندگی من در 11 سالگی تأثیر خواهد گذاشت. او به من اجازه داد که آن را قرض بگیرم و گفت این یک بازی خسته کننده است و من می توانم هر چقدر که می خواهم بازی کنم (بدیهی است که طعم بدی داشت). من آن را در N64 خودم در فرصتی که گذاشتم گذاشتم ، و من عاشق Hyrule شدم.

در مدت کوتاهی با زوراس ، گورون ها و گروه گسترده ای از شخصیت های عجیب از جهان زلدا روبرو شدم. بازی پر از لحظات نمادین مانند سرقت Epona از Lon Lon Ranch ، دزدکی عبور از محافظان Gerudo و پخش این ملودی های جادویی بازیگوش روی ساز موسیقی اصلی است. سپس او مرا مجبور کرد عاشق بازی های دیگر زلدا شوم.

Ocarina of Time نه تنها یکی از اولین بازی هایی بود که از فضای سه بعدی واقعاً استفاده کرد ، بلکه مکانیک های قفل پیشرفته ای را معرفی کرد که بازی را همانطور که می شناختیم تغییر داد ، دنیایی عظیم را برای کاوش فراهم کرد و گیم پلی متنوعی را ارائه داد. در واقع ، امروزه اکثر بازی ها باید از زلدا به دلیل مکانیک و شیوه تحقیق اولیه خود تشکر کنند. اگر Ocarina of Time on Switch را که طرفداران جدید و قدیمی می توانند از آن لذت ببرند دریافت نکنیم ، شرم آور است. “ربکا اسپیر.”

چشم طلایی 007

چشم طلایی

منبع:The Mr. پادکست X در YouTube

روزهای صفحه تقسیم شده برای چهار بازیکن به پایان رسیده است. متاسفم ، اما واقعیت دارد. با وجود چهار سوئیچ ، ما می توانیم واقعاً نزدیک شویم و هیچ بازی N64 چند نفره را شبیه GoldenEye نمی کند. هنگامی که اولین بار در سال 1997 منتشر شد ، با گرافیک روان ، “گیم پلی سریع و حالت های بازی چند نفره ، چیزی که در آن زمان بی سابقه بود ، یک ضربه فوری بود. با بازی Golden Gun با چهار دوست به صورت آنلاین یا حضوری ، Switch Lite شگفت انگیز خواهد بود و این شبیه ساز N64 را با صدای بلند راه اندازی می کند.

البته همه ما می دانیم که این اتفاق نمی افتد. همانطور که GoldenEye سزاوار جایگاهی در شبیه ساز است ، مجوزها برای همیشه دوام نمی آورند و مجوز Bond بزرگ است. هزینه بازگشت بازی احتمالاً برای نینتندو بسیار زیاد است ، اما ما می توانیم رویاپردازی کنیم ، درست است؟ به هر حال ، این مقاله درباره آنچه ما می خواهیم ببینیم است ، نه درباره آنچه ما می دانیم که خواهیم دید. “جیمز برینل”

ورزشگاه پوکمون

ورزشگاه پوکمون آرکانین

منبع:World of Longplays در YouTube

ما تغییرات زیادی را در حق رای دادن پوکمون از زمان شروع آن در دهه 90 مشاهده کرده ایم. البته ، ما کارت ها و بازی های Game Boy داشتیم ، اما هیجان انگیزترین بازی پوکمون که تا به حال حضور داشته ام ، زمانی بود که Pokémon Stadium روی نینتندو 64 عرضه شد.

بخش مورد علاقه من در بازی های پوکمون همیشه نبردها بوده است. من می توانم مطالعه را انجام دهم یا ترک کنم ، اما انتخاب تیم شما به صورت دستی و تمرکز بر توانایی ها و نبرد یکی از بهترین قسمت ها بود و ورزشگاه بر این تمرکز تأکید کرد. این همچنین اولین بار بود که Pokemon در بازی شبیه شخصیت های نمایش بود ، زیرا یک بازی سه بعدی بود. وقتی حمله ای اتفاق می افتد ، می بینید که Pokemon به جای اینکه کمی آن را تکان دهد ، حرکت می کند. مثل واگذاری نمایش بود.

بسیاری از بازی های پوکمون بازسازی شده و به زندگی ما بازگردانده شده اند ، اما معمولاً بازسازی شده و به عنوان یک بازی جدید منتشر می شوند. دیدن این ویژگی به نینتندو 64 به Switch منتقل می شود تا طرفداران پوکمون بتوانند آن را همانطور که به خاطر دارند بازی کنند. “الکس هوبنر.”

کاغذ ماریو

کاغذ ماریو

منبع: @NintendoMovies در YouTube

اگر نینتندو سرانجام تصمیم گرفت شبیه ساز N64 را به نینتندو سوییچ آنلاین اضافه کند ، قطعاً باید شامل یک نسخه کلاسیک شود: Paper Mario. کلمات نمی توانند توصیف کنند که من چقدر این بازی را دوست دارم. زیبا ، عجیب و سرگرم کننده است. من عاشق قصه گویی ، شخصیت های منحصر به فرد هستم و چقدر من را یاد RPG سوپر ماریو می اندازد. این یک بازی است که من در واقع حداقل یکبار در سال N64 را کشف خواهم کرد. اما اگر روی Switch باشد ، می توانم بیشتر اوقات در حال حرکت بازی کنم!

Paper Mario سبک هنری دو بعدی را در پیش گرفت و آن را به یک ماجراجویی خانوادگی و سرگرم کننده تبدیل کرد تا شاهزاده هلو را نجات دهد. دیالوگ سریع است ، جملات بازی زیاد است و همه شخصیت ها جذاب هستند. با مکانیک RPG کلاسیک مخلوط با دستورات اکشن ، این یک RPG ساده است که هر کسی می تواند وارد آن شود. آیا اشاره کردم که شخصیت ها چقدر عالی هستند؟ ماریو هنوز ستاره نمایش است ، اما همه یاورانی که در جستجوی او به او ملحق می شوند ، افزوده های منحصر به فرد ، مفید و شگفت انگیز به قانون هستند.

این بازی حمل عالی است. و اگر آنها بتوانند این کار را انجام دهند ، شاید بتوانند شبیه ساز GameCube بسازند و دنباله آن ، Paper Mario: The Thousand Year Door را بیاورند. – سارا گیتکوس

F-Zero X

F صفر

منبع:SNES مست در YouTube

اولین بار که F-Zero X را دیدم هرگز فراموش نخواهم کرد. تابستان کلاس ششم بود و فقط برای دیدن مسابقه معروف نینتندو با 60 FPS در مقابل چشمانم وارد Toys R Us شدم. سرانجام این کافی بود که من را مجبور به خرید سگا کیوان پیری کنم – حتی پس از ماه ها بازی در Panza Dragoon Saga – و من نمی توانستم تصمیم بهتری بگیرم.

ساعاتی بعد ، جعبه معجزه گرای خاکستری نینتندو را زیر تلویزیون داشتم و ریف های گیتار F-Zero در گوشم چکید. در آن زمان هیچ بازی مسابقه ای وجود نداشت و در طراحی خود با بهترین مسابقه دهندگان بازی سگا رقابت کرد. این فقط یک ارتقاء بزرگ از بازی SNES نبود که چند سال قبل می شناختم و دوستش داشتم ، بلکه یک ورود بسیار پخته تر و دشوارتر به این سری بود.

این امر همه را شرمنده کرد – حتی رقابت محبوب سونی ، Wipeout – به دلیل کنترل های دقیق ، نرخ فریم عظیم و صفحه تقسیم شده برای چهار بازیکن. من واقعاً امیدوارم نینتندو در نظر داشته باشد که این نسخه کلاسیک را به Switch اضافه کند ، زیرا نزدیک به 20 سال است که ما رکورد جدیدی در این سری نداشته ایم. “نیکلاس ساتریچ”

N64 کلاسیک

بسیاری از بازی های کلاسیک در طول روز بر روی N64 منتشر شد و بسیاری از آنها دارای اثرات طولانی مدت بودند. اگر نینتندو واقعاً شبیه ساز سمعک Nintendo Switch N64 را عرضه کند ، بدون این عناوین کامل نخواهد شد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …