بهترین قاب های فویل برای iPhone 13 در 2021

اخبار اپل


بهترین
قاب های فویل برای آیفون 13
من بیشتر
2021

آیفون 13 یک تلفن فوق العاده است ، اما حمل یک تلفن و کیف در جیب یا کیف شما می تواند ناراحت کننده باشد. شما به هر حال برای محافظت از سرمایه گذاری خود از یک قاب آیفون 13 خوب استفاده خواهید کرد ، پس چرا یکی از بهترین شفافیت ها را برای iPhone 13 خود انتخاب نکنید و کیف پول خود را در خانه بگذارید؟

انتخاب رنگ:
کیف پول کیف TUCCH Folio برای آیفون 13

انتخاب کارکنان

یک محافظ TPU محافظ حاوی iPhone شما است ، در حالی که چرم PU در قسمت بیرونی قاب قرار می گیرد. سه شیار کارت به علاوه یک شکاف نقدی بزرگتر وجود دارد. فلپ فویل همچنین می تواند در یک پایه برای تماشای فیلم جمع شود و شما می توانید از بین بیش از ده رنگ انتخاب کنید.

20 دلار در آمازون

Nomad Modern Leather Folio Iphone 13 Render Cropped

چرم درجه یک آمریکایی:
شاخ و برگ چرمی مدرن عشایر

سپر TPE ، که از آیفون 13 شما در برابر سقوط تا 10 فوت محافظت می کند ، با چرم امضای Nomad Horween پیچیده شده است. فویل دارای سه شکاف کارت و یک شکاف نقدی بزرگ است. این نیز یک قاب MagSafe است ، بنابراین هنوز می توانید از شارژر MagSafe و سایر لوازم جانبی استفاده کنید.

80 دلار در Nomad

کیف پول Ocase Iphone 13 Folio Render Cut

تنوع رنگ بسیار زیاد:
کیف کیف OCASE iPhone 13

این قاب فویل چرمی PU مسدود کننده RFID دارای پوسته داخلی محکم TPU برای محافظت از iPhone شما است. این فیلم دارای سه جای کارت به علاوه یک شکاف نقدی طولانی است و می توان آن را در یک پایه ویدیویی تا کرد. از بین دوجین گزینه رنگی را انتخاب کنید.

20 دلار در آمازون

قاب فویل چرمی برای آیفون 13 Render Cropped

چرم طراح:
قاب فویل چرمی برای آیفون 13

اگر عاشق کیف یا لوازم جانبی Coach خود هستید ، مطمئناً این کیف چرمی Coach را دوست دارید که با نشان “C” برجسته تزئین شده است. این تاشو دوتایی دارای سه جای کارت می باشد. قاب داخلی قابل جابجایی است ، بنابراین نیازی نیست قسمتی از کیف پول خود را در مواقعی که به آن نیاز ندارید همراه داشته باشید.

95 دلار در Incipio

Smartish Iphone 13 Wallet Case Wallet Slayer Render Cut

قاتل کیف پول:
کیف کیف هوشمند برای آیفون 13

این یک کیف فویل نیست ، اما یک کیف پول است که حداکثر سه کارت به همراه پول در این شکاف در پشت دارد. بافت چسبنده به شما کمک می کند گوشی خود را به زمین نیندازید ، اما اگر این کار را انجام دهید گوشه های جیب هوا به جلوگیری از آسیب کمک می کند. از بین چندین رنگ و الگوهای سرگرم کننده انتخاب کنید.

20 دلار در آمازون

پد و قلم Leathersafe کتابهای لوکس برای iPhone 13 Pro Render Cut

چرم لوکس:
کیف پول Pad & Quill LeatherSafe برای iPhone 13

با استفاده از این کیف Pad & Quill ، چرم لوکس کامل آمریکایی دارای پوسته محافظ است. این کیف سازگار با MagSafe دست ساز است و 4-6 کارت را حمل می کند و می توانید از بین سه گزینه رنگ مختلف ، شکلاتی / آبی عمیق ، مشکی گالوپری / خاکستری تخته ای و ویسکی / آبی دریایی را انتخاب کنید. حتی می توانید آن را با مونوگرام قرار دهید!

89 دلار در Pad & Quill

کیف پول مغناطیسی Caseowl کیف آیفون 13 Folio Render Cut

گزینه های انعطاف پذیر:
کیف پول CASEOWL آیفون 13 فویل مغناطیسی 2 در 1

انعطاف پذیری نام بازی با این مورد است. در صورت لزوم از آن با یا بدون فویل استفاده کنید. کیس معمولی با MagSafe سازگار است. کیف پول مسدودکننده RFID شامل نه کارت است و دارای یک بند مچ است. از بین چندین گزینه رنگی را انتخاب کنید.

از 20 دلار در آمازون

کیف Case-Mate Walio Folio Magsafe برای آیفون 13 Render Cut

فویل MagSafe:
کیف Case-Mate Wallet Folio MAGSAFE برای iPhone 13

بدنه محافظ داخلی و بدنه بیرونی ساخته شده از چرم طبیعی سنگی ، حفاظت 10 پا از سقوط و سازگاری MagSafe را برای شما فراهم می کند. شما یک شیار نقدی طولانی و چهار شکاف کارت پیدا خواهید کرد که در یکی از آنها پنجره ای برای نشان دادن کارت شناسایی شما بدون برداشتن آن وجود دارد.

70 دلار در آمازون

Petocase Iphone 13 Wallet Render Cut

ماندالا با گل:
کیف آیفون 13 کیف پول Folio

این کیف گلدار برجسته دارای سه جای کارت و یک جایگاه پول بلند است. همچنین می توانید فویل را بر روی یک پایه ویدیویی تا کنید. بند مچ بند جدا شونده و فلپ برقی ویژگی های این کیس نسبتاً صورتی را تکمیل می کند.

14 دلار در آمازون

کیف پول کیف پول Caislean Iphone 13 Folio Render Cut

حیرت انگیز:
کیف پول کیف پول آیفون Caislean

این قاب مسدود کننده RFID با طرح برجسته در تعدادی رنگ جذاب موجود است. سه جای کارت و یک جایگاه نقدی دریافت می کنید و فویل به زاویه ای متفاوت در زاویه های مختلف بین 45 تا 90 درجه تبدیل می شود که برای تماشای فیلم ایده آل است.

از 19 دلار در آمازون

دوازده کتاب جنوبی Magsafe Iphone 13 Case Render Cut

نمای ادبی:
دوازده قفسه کتاب جنوبی برای آیفون 13

برای علاقه مندان به کتاب که چیزی غیرمعمول می خواهند ، پرونده دوازده کتاب جنوبی را بررسی کنید. بله ، وقتی بسته می شود ، شبیه یک کتاب کوچک است و می توانید آن را به رنگ مشکی یا قهوه ای تهیه کنید. قاب داخلی آن کاملاً جدا شده و با MagSafe سازگار است. این فیلم دارای چهار جای کارت و یک جایگاه پول طولانی است.

70 دلار در دوازده جنوبی

کیف پول چرمی برای iPhone با رندر برش Magsafe Iphone 13

فشرده – جمع و جور:
کیف پول چرمی Apple iPhone با MagSafe

البته این فویل نیست ، اما کیف پول هوشمند اپل در پشت آیفون 13 شما قرار دارد و حداکثر سه کارت یا پول نقد را در خود جای می دهد. با هر مورد سازگار با MagSafe یا در هیچ موردی استفاده کنید. آخرین نسخه دارای ویژگی Find My است ، بنابراین اگر از iPhone شما جدا شد ، می توانید محل وقوع آن را ببینید.

کدام یک از بهترین قاب های فویل برای iPhone 13 را باید خریداری کنید؟

قبل از تصمیم گیری برای خرید کدام مورد ، به ویژگی هایی که نیاز دارید فکر کنید. آیا فویل می خواهید که بتوانید در صورت لزوم بدون تغییر کیس خود آن را بارگیری و بارگیری کنید؟ آیا قصد استفاده از شارژر یا لوازم جانبی MagSafe را دارید؟ به چند جای کارت نیاز دارید و آیا نیاز به یک جایگاه نقدی جداگانه دارید؟ آیا می خواهید یک زبانه بسته برای بستن فویل باشد؟ آیا می خواهید فویل به عنوان پایه عمل کند؟ در نهایت ، به مواد و رنگ هایی که ترجیح می دهید فکر کنید.

کیف پول کیف TUCCH Folio برای آیفون 13 یک گزینه با قیمت مناسب است که در رنگ های مختلف موجود است. دارای سه کارت نسبتاً استاندارد با شکاف نقدی جداگانه است. به صورت پایه جمع می شود تا بتوانید به راحتی فیلم ها را در iPhone خود تماشا کنید.

یکی دیگر از گزینه های قابل توجه کیف پول چرمی اپل با MagSafe است. این یک فویل نیست ، بلکه شامل سه کارت معمولی (یا پول نقد) است و به شما انعطاف پذیری می دهد تا از آن با هر مورد سازگار با MagSafe (یا بدون قاب) استفاده کنید. ویژگی Find My یک ویژگی فوق العاده است ، اما اگر این ویژگی را می خواهید ، نسخه 2021 آن را خریداری کنید. نسخه سال قبل مفقود شده است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …