بهترین معاملات برای iPhone 13 و iPhone 13 Pro

اخبار اپل


آیا می خواهید آیفون 13 یا آیفون 13 پرو بخرید؟ بهترین معاملات جدیدترین آیفون های اپل از اپراتورهای مختلف ایالات متحده را مشاهده کنید. به لطف معاملات ، می توانید iPhone 13 یا iPhone 13 Pro را با تخفیف بسیار دلپذیری تهیه کنید.

به یاد داشته باشید که همه معاملات زیر به شما اعتبارات ماهانه حساب تخفیف می دهد. در برخی موارد ، شما مجبورید با iPhone فعلی خود معامله کنید تا بیشترین تخفیف را دریافت کنید. بهترین پیشنهادات برای مشتریانی است که مایل به تغییر شرکت مخابراتی هستند. اگر از اپراتور موجود خود راضی هستید ، باید برنامه ماهانه گرانتری را ارتقا دهید.

معاملات آیفون 13 و آیفون 13 پرو

این معاملات مطابق با معامله سال گذشته آیفون 12 با کمی تفاوت است. تاریخ رسمی همه پیشنهادات برای iPhone 13 17 سپتامبر است.

Verizon

Verizon بهترین معاملات را در محدوده iPhone 13 ارائه می دهد. این معامله تا 800 دلار را همراه با 500 دلار اعتبار برای تعویض ارائه می دهد. برای iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max ، می توانید تا 1000 دلار تخفیف در اعتبار حساب ماهانه دریافت کنید. برای iPhone 13 و iPhone 13 mini ، این مبلغ به ترتیب به 800 و 700 دلار محدود می شود.

معامله

معاملات iPhone 13 VErizon

AT&T

در صورت دریافت iPhone 13 Pro Max ، AT&T اعتبار حساب ماهانه 1000 دلار ارائه می دهد. با این حال ، شما باید یک دستگاه واجد شرایط را در حالت کار معامله کنید. اگر آماده باشید تا برنامه ای را به مدت 36 ماه آماده کنید ، می توانید بدون پرداخت هیچگونه مبلغی آیفون 13 پرو دریافت کنید. در مورد iPhone 13 و iPhone 13 mini ، می توانید تا 800 دلار در اعتبار حساب ماهانه صرفه جویی کنید.

همه اینها مستلزم این است که با یک تلفن هوشمند واجد شرایط تجارت کنید و برای یک برنامه 36 ماهه ثبت نام کنید.

معامله

تی موبایل

به عنوان بخشی از برنامه Forever Upgrade ، T-Mobile به مشترکان جدید و موجود حداکثر 800 دلار اعتبار برای تجارت در 30 دوره صورتحساب ارائه می دهد.

معامله

معامله T-mobile iPhone 13

موبایل Xfinity

مانند T-Mobile ، MVNO هنگام انتقال شماره موجود ، 300 دلار تخفیف در اعتبارات ماهانه ارائه می دهد.

معامله

والمارت

برای همه نسخه های آیفون 13 ، Walmart برای هر شرکت مخابراتی که انتخاب می کنید 100 دلار تخفیف (779 دلار یا 21.64 دلار در ماه) ارائه می دهد.

معامله


علاوه بر معاملات فوق ، اپراتورهای کوچکتر نیز معاملات بسیار خوبی را برای سری آیفون 13 ارائه می دهند. یکی از چنین معاملاتی از Visible است. اگر به آنها تغییر دهید ، یک کارت هدیه 200 دلاری و یک HomePod Mini رایگان ارائه می دهید. اپراتور دارای برنامه های نامحدود 5G است که از 25 دلار شروع می شود.

به ندرت به دلیل عجله اولیه ، معاملات خوبی برای iPhone های جدید انجام می شود. در مورد iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max اوضاع کمی متفاوت است ، زیرا بسیاری از خرده فروشان و اپراتورها معاملات بسیار خوبی را ارائه می دهند. همچنین به خاطر داشته باشید که این پیشنهادات حداکثر تخفیف است و ممکن است همه چیز کمی متفاوت باشد. حتماً شرایط کامل را بررسی کنید.

توجه: ممکن است برای خرید از پیوندهای فوق کمیسیون دریافت کنیم که به ما کمک می کند سایت را در حال اجرا نگه داریم.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …

اخبار اپل
شخصیت‌های Nickelodeon در یک بازی تنیس شدید با هم روبرو می‌شوند

Nickelodeon Extreme Tennis مثل هر ورزشی که قبلا بازی کرده اید نیست.عکس: Viacom / Apple دنی فانتوم با باب اسفنجی به زمین تنیس می رود. یا گارفیلد با مهاجم زیم روبرو می شود. امروز روز انیمیشن ویمبلدون نیست – این روز است Nickelodeon Extreme Tennis. ستارگان نمایش های متحرک از …