بهره برداری امنیتی ممکن است به هکرها اجازه دهد تا از طریق Apple Pay Express Transit از iPhone های قفل شده سرقت کنند

اخبار اپل


محققان امنیتی با کارت های ویزا آسیب پذیری جدیدی را کشف کرده اند که به هکرها اجازه می دهد وقتی از کارت های پیش فرض Express Transit در Apple Pay (که در بریتانیا Express Travel نامیده می شود) به عنوان کارت پیش فرض Express Transit تعیین شده ، از آنها پول برداشت کنند.

ویژگی Express Transit اپل اکسپرس امکان انجام معاملات بدون تماس برای حمل و نقل عمومی مانند مترو لندن را فراهم می کند. از آنجا که ارزش معاملات معمولاً کوچک است و محدودیت معاملات روزانه محدود است ، Express Transit به کاربر احتیاج ندارد که تراکنش ها را با استفاده از Face ID یا Touch ID تأیید کند. این امر همچنین موجب صرفه جویی در وقت شده و راحتی ورود و خروج از دروازه های قطار را بهبود می بخشد.

در تظاهرات آسیب پذیری جدید به اشتراک گذاشته شده توسط تلگراف، یک هکر می تواند این سیستم بدون تماس را فریب دهد تا بدون اطلاع کاربر از تراکنش های تصادفی و سرقت پول از یک آیفون قفل شده سرقت کند. با این حال ، برای کارکردن این کار ، هکر باید از نظر فیزیکی در اختیار دستگاه قربانی یا نزدیک آن باشد.

محققان نشان داده اند که با تقلید از سیگنال ترمینال حمل و نقل عمومی ، می توان آیفون قربانی را مجبور به پرداخت هزینه هکر کرد. با این حال ، محققان امنیتی که این آسیب پذیری را نشان می دهند ، همچنین توانسته اند حداکثر سقف ارزش تراکنش را دور زده و بتوانند پرداختی معادل 1000 پوند را بدون نیاز به احراز هویت قربانی پردازش کنند.

اپل خاطرنشان کرد که خطا در سیستم های ویزا بوده است. این شرکت افزود که تمام پرداخت های غیر مجاز تحت پوشش سیاست تعهد صفر ویزا قرار می گیرد.

سخنگوی ویزا گفت: “کارت های ویزای Apple Pay Express Transit Visa امن هستند و دارندگان کارت باید با اطمینان از آنها استفاده کنند.” آنها افزودند که انواع طرح های کلاهبرداری بدون تماس برای بیش از یک دهه در آزمایشگاه مورد مطالعه قرار گرفته است و “برای اجرای مقیاس بزرگ در دنیای واقعی غیرممکن است.” سخنگوی ویزا گفت کشف این آسیب پذیری به این معنا نیست که مردم در معرض خطر هستند.

اگرچه اپل تقصیر را به گردن ویزا می اندازد و ویزا معتقد است که مشتریان هنوز ایمن هستند ، اما عملکرد ویژه کارتهای پیش فرض Express Transit ویزا در Apple Pay است. جفت کردن MasterCard یا American Express با Express Transit کاربر را در معرض خطر قرار نمی دهد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …