به روزرسانی کنترلر Xbox ، جابجایی بین Xbox و iPhone را آسان می کند

Xbox Game Pass Ios با کنترل Xbox قطع شده است
اخبار اپل


منبع: ربکا اسپیر / iMore

به نظر می رسد استفاده از کنترلر ایکس باکس هم برای ایکس باکس و هم برای آیفون بسیار ساده تر خواهد بود.

امروز ، ایکس باکس از انتشار یک به روزرسانی سیستم عامل جدید خبر داد که از Bluetooth Low Energy برای کنترلرهای Xbox One با پشتیبانی بلوتوث ، Xbox Elite Wireless Controller Series 2 و Xbox Adaptive Controllers پشتیبانی می کند.

ایکس باکس می گوید کنترلرهایی که از این ویژگی پشتیبانی می کنند می توانند از iOS 15 برای کنترل کنترل خود با Xbox و iPhone استفاده کنند. برای جابجایی بین Xbox و iPhone ، کافی است روی دکمه جفت شدن کنترلر خود دوبار کلیک کنید.

این کنترلرها در حال حاضر از Bluetooth Low Energy پشتیبانی می کنند که سازگاری بهتری بین دستگاه ها فراهم می کند و امکان جفت شدن بهتر را فراهم می کند. برای پخش از راه دور از کنسول یا بازی های ابری خود با Xbox Game Pass Ultimate در حال حرکت ، می توانید به صورت بی سیم در Windows 10 ، iOS 15+ و دستگاه های Android با Bluetooth Low Energy بازی کنید. پس از نصب به روز رسانی سیستم عامل ، این کنترلرها یک میزبان بلوتوث (به عنوان مثال تلفن هوشمند) و یک میزبان بی سیم Xbox (به عنوان مثال کنسول Xbox) را به خاطر می آورند ، بنابراین می توانید به سرعت و به آسانی تنها با دوبار ضربه زدن روی دکمه بین دستگاه های متصل شده جابجا شوید.

این یک ارتقاء عظیم از یک مشکل آزاردهنده است که برای گیمرهای iPhone وجود دارد که می خواهند از کنترلر Xbox خود برای بازی در حال حرکت استفاده کنند. اکنون باید هر بار که بین iPhone و Xbox خود جابجا می شوید ، روند جفت شدن را روی کنترلر خود بازنشانی کنید. این باعث می شود که استفاده از یک کنترلر برای پخش بر روی هر دو دستگاه کاملاً دشوار باشد. این روند آنقدر آهسته و خسته کننده است که بسیاری به تازگی یک کنترلر دوم Xbox خریداری کرده اند تا از آن در iPhone خود استفاده کنند. خوشبختانه این به روز رسانی سیستم عامل جدید این مشکل را برای بسیاری از کاربران حل می کند.

ایکس باکس می گوید این به روز رسانی سیستم عامل از امروز بین اعضای برنامه Xbox Insider خود توزیع می شود. در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی در اختیار همه کنترلرهای Xbox قرار می گیرد.

بازی ادامه دارد!

بازی Apple

بازی Apple

بازی نامحدود ، یک قیمت

Apple Arcade بیش از صد بازی برتر دارد که هر هفته بیشتر به آنها اضافه می شود. چیزی برای همه در اینجا وجود دارد و هزینه آن فقط 5 دلار در ماه برای هر چیزی است که می توانید بازی کنید!

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …