تحلیلگران می گویند تغییرات آینده در اپ استور اپل تاثیری در قسمت پایینی آن نخواهد داشت

اخبار اپل


نهادهای نظارتی و پرونده های حقوقی به اپل فشار آورده اند تا سرانجام تغییرات آینده در فروشگاه App را اعلام کند. این موارد به برنامه نویسان اجازه می دهد تا در مورد گزینه های پرداخت خارج از برنامه iOS به مشتریان ایمیل بزنند و به برنامه هایی مانند Spotify و Netflix اجازه می دهند از پیوندهای درون برنامه ای استفاده کنند که به وب سایت های ورود به سیستم کاربر مربوطه هدایت می شوند. با این حال ، یک تحلیلگر در مورگان استنلی معتقد است که این “حداقل تأثیر مالی” بر اپل خواهد داشت.

اپل گفت که این تغییرات گامی در جهت “تبدیل App Store به یک فرصت تجاری بهتر برای توسعه دهندگان” است. در یادداشتی تحقیقی ، کتی هوبریتی ، تحلیلگر مورگان استنلی ، گفت که این تغییرات تنها به یک یا دو درصد کاهش در درآمد هر سهم اپل برای سال مالی 2022 کاهش می یابد. هوبرتی پیشنهاد می کند که این بدترین سناریو خواهد بود.

گزارش هوبرتی اشاره می کند که به ترتیب از سال 2016 و 2018 ، Spotify و Netflix از کاربران جلوگیری می کنند. از ثبت نام با استفاده از سیستم خرید در برنامه Apple. این بدان معناست که اپل حداقل سه سال است که یک پنی اشتراک جدید برای هیچ پلتفرمی جمع آوری نکرده است. بنابراین ، تغییر جدیدی که به Netflix و Spotify اجازه می دهد پیوندی در برنامه ارائه دهند که به وب سایت های مدیریت حساب مربوطه هدایت می شود ، از نظر عملکرد تغییر چندانی نمی کند.

هوبرت ظاهراً دلیلی دارد که معتقد باشد اپل این قوانین را برای برنامه های بازی نقض نمی کند ، اگرچه با شکایتی که توسط توسعه دهنده Fortnite Epic Games تشکیل شده است مبارزه می کند. از سوی دیگر Epic اپل را متهم به انحصار فروش برنامه ها و خرید برنامه ها از طریق App Store کرد.

گزارش تحلیلگر خاطر نشان می کند که مجموع درآمد حاصل از همه برنامه های خواندن مانند Spotify و Netflix 8 درصد ناچیز از کل درآمد App Store را تشکیل می دهد. این بدان معناست که ریسک مالی که اپل با این توسعه دهندگان با دور زدن سیستم های پرداخت در App Store روبرو می شود “بسیار ناچیز” است.

در این گزارش آمده است: “ما (مورگان استنلی) به بررسی 10 برنامه برتر می پردازیم ، مانند برنامه هایی که مقیاس ، مارک تجاری ، بودجه بازاریابی و وفاداری مشتری را دارند تا اصطکاک موجود در بستر پرداخت در App Store را جذب کنند.”

هوبرتی افزود: اگر بدترین سناریو را بپذیریم که در آن اپل جمع آوری اقتصاد از همه 20 برنامه برتر خواننده را متوقف کرده است ، این منجر به خطر منفی 4 درصد از درآمد خدمات و 1 درصد از کل درآمد شرکت می شود.

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …