تعمیر ساعت اپل اصلی سخت تر شده است

اخبار اپل


اولین اپل واچ پنجشنبه به لیست محصولات یکپارچهسازی اپل اضافه شد.
عکس: Leander Kahney / Cult of Mac

اولین اپل واچ که در سال 2015 عرضه شد ، توسط اپل به عنوان یک محصول قدیمی طبقه بندی شد. این ممکن است یک تعریف به نظر برسد ، اما در واقع به این معنی است که تعمیر سایش کمی سخت تر از قبل است.

توجه داشته باشید که این اپل واچ سری 1 نیست. این یک مدل متفاوت است.

اولین اپل واچ که یکپارچهسازی با سیستمعامل شد

اپل وعده می دهد که کامپیوترهایش را می توان توسط فروشگاه های اپل یا ارائه دهندگان خدمات مجاز به مدت پنج سال تعمیر کرد ، پس از اینکه محصول دیگر برای فروش در دسترس نبود. سپس محصولات به عنوان برداشت طبقه بندی می شوند. هنوز می توان آنها را تعمیر کرد ، اما در حضور قطعات. به عبارت دیگر ، اگر قسمتی که دستگاه شما به آن نیاز دارد در دسترس نباشد ، قابل تعمیر نیست.

دو سال بعد ، دستگاه ها دوباره طبقه بندی شده و منسوخ می شوند. پس از آن ، اپل محصول را تعمیر نمی کند. استثنائات مربوط به لپ تاپ های Mac است که واجد شرایط دوره تعمیر اضافی فقط باتری هستند.

اپل واچ اصلی به تازگی از مرز یکپارچهسازی با سیستمعامل عبور کرده است. این مدل در آوریل 2015 عرضه شد و در سپتامبر 2016 متوقف شد. آخرین به روز رسانی نرم افزار آن watchOS 4.3.2 بود که در اواسط سال 2018 عرضه شد ، اما طبقه بندی به عنوان یکپارچهسازی با سیستمعامل یا منسوخ هیچ ارتباطی با به روز رسانی سیستم عامل ندارد.

لباس اصلی اپل (گاهی اوقات سری 0 نامیده می شود) در سپتامبر 2016 با Apple Watch Series 1 و Series 2 جایگزین شد. سری 2 فقط به مدت یک سال در دسترس بود ، بنابراین در 20 سپتامبر به صورت یکپارچهسازی با سیستمعامل خواهد بود ، اما سری 1 در محدوده محصول اپل طولانی تر است ، بنابراین تا 20 سپتامبر 2023 یکپارچهسازی با سیستمعامل خواهد شد.

منبع: پشتیبانی اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …