تولید اپل واچ سری 7 دوباره در راه است ، زیرا اپل همه مشکلات را حل می کند

ساعت مچی سیب سری 7 آبی
اخبار اپلمینگ چی کو تحلیلگر اپل در یادداشتی اخیر به سرمایه گذاران گفت که اپل واچ سری 7 اپل دارای “تغییر طراحی چشمگیر” است. او همچنین ادعا می کند که اپل تمام مشکلات تولید را با ساعت هوشمند حل کرده است. این تحلیلگر ادعا می کند که تولید انبوه اپل واچ سری 7 از اواسط تا اواخر سپتامبر آغاز می شود و پوشیدن آن در اواخر این ماه منتشر می شود.

گزارش های متعدد در چند هفته گذشته ادعا می کند که اپل به دلیل طراحی پیچیده جدید خود در تولید اپل واچ سری 7 با مشکل مواجه شده است. گزارش شده است که اپل از طرح سوکت متفاوتی برای صفحه نمایش اپل واچ سری 7 استفاده می کند که باعث مشکلات تولید می شود.

سری اول اپل واچ سری 7 تحت تأثیر حساسیت صفحه لمسی و مشکلات چشمک زن قرار گرفت که اپل با همکاری نزدیک با تامین کنندگان خود این مشکلات را حل کرد.

به دلیل اتخاذ بسیاری از فرایندهای جدید تولید پنل ، ماژول پانل اپل واچ 7 برای اولین بار در مرحله افزایش ریسک قبل از شروع تولید انبوه Jabil با مشکلات قابلیت اطمینان روبرو شد ، که شامل پنل چشمک زن و عدم حساسیت به لمس می شود. این مشکل تولید پیچیده ممکن است مربوط به LGD ، Jabil یا Young Poong باشد.

گزارش های اولیه حاکی از تاخیر در شروع است. بعداً مارک گورمت از بلومبرگ گفت که اپل اپل واچ سری 7 را به همراه سری آیفون 13 معرفی می کند ، اما در ابتدا عرضه کمی خواهد داشت.

انتظار می رود که اپل واچ سری 7 با طراحی جدیدی که شامل صفحه نمایش بزرگتر با حاشیه های نازک تر و بدنه بزرگتر است معرفی شود. همچنین گزارش شده است که بهبود قابل توجهی در عمر باتری به همراه دارد. انتظار نمی رود که اپل سنسورهای جدید سلامتی را در Apple Watch Series 7 معرفی کند ، زیرا چنین ویژگی هایی برای مدل های 2022 و جدیدتر محفوظ است.

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …