توییتر از شما می خواهد که به منظور اشتراک علایق به “انجمن ها” بپیوندید

اخبار اپل


توییتر با توزیع فقط دعوت نامه ها در iOS و وب ، ویژگی جدیدی به نام “اجتماعات” را آزمایش می کند و اندروید نیز در مرحله ای از آن استفاده می کند. این به کاربران کمک می کند تا گروه هایی با علایق مشترک پیدا کرده و به آنها بپیوندند و توییت هایی را برای آنها ارسال کنند.

اجتماعات توییتر شبیه ویژگی های گروه دیگر شبکه های اجتماعی مانند Reddit ، Discord و Facebook هستند. پس از پیوستن به انجمن توییتر ، می توانید برای این گروه از افراد توییت کنید. و می توانید یک فید محتوای خانگی حاوی پست های سایر افراد گروه را تماشا کنید.

انجمن ها در توییتر: در حال حاضر با دعوت

توییتر گفت ، در این مرحله آزمایش ، پیوستن به جوامع فقط با دعوت است. گردانندگان و مدیران می توانند هر تعداد دعوت نامه را ارسال کنند. اعضای توییتر در ازای هر انجمن پنج نفر دریافت می کنند که می توانند از طریق پیام فوری ارسال کنند.

در مرحله آزمایش ، توییت ها برای عموم قابل مشاهده است ، نه فقط برای اعضای گروه. این یکی از روش هایی است که برای مثال در حال حاضر با گروه های فیس بوک متفاوت است. این شرکت نگفت که آیا این ویژگی با ظاهر شدن این ویژگی تغییر می کند یا خیر.

توییتر در a پست جدید ترین اخبار اپل :

اجتماعات توییتر به گونه ای طراحی شده اند که افراد مکان خاصی را برای ارتباط ، اشتراک گذاری و نزدیک شدن به بحث هایی که بیشتر مورد علاقه آنها است قرار دهند.

انجمن ها توسط افرادی در توییتر ایجاد و مدیریت می شوند – مدیران و تعدیل کنندگان که قوانین جامعه را اعمال می کنند و مکالمات را آموزنده ، مرتبط و سرگرم کننده نگه می دارند. افرادی که دعوت برای پیوستن به یک انجمن را می پذیرند ، عضو می شوند.

توییت ها در توییتر توسط همه قابل مشاهده است ، اما فقط دیگران در انجمن می توانند به بحث بپیوندند و در آن شرکت کنند.

یک جدول زمانی جایگزین را تصور کنید که در آن همه شما را مجبور می کنند به اجتماعات سلام کنید – مکانی برای ارتباط با افرادی که مانند شما توییت می کنند. در حال آزمایش در iOS و وب ، اندروید به زودی! https://t.co/TJdKwUa4D2

توسعه برنامه ریزی شده ؛ انجمن خود را راه اندازی کنید

توییتر گفته است که قصد دارد مجموعه منتخب گزینه های ارائه شده در زمان راه اندازی را در طول زمان گسترش دهد. می گوید افرادی را که علاقه مند به ایجاد یک انجمن هستند تشویق می کند که به وب سایت آن مراجعه کنند.

انجمن های توییتر در هنگام راه اندازی با پشتیبانی کامل از iOS و کاربران وب در دسترس هستند. کاربران Android می توانند توییت های جامعه را بخوانند ، اما عملکرد کامل نسخه Android برنامه هنوز در دسترس نیست.

آن را در iOS پیدا کنید

در دستگاه iOS خود ، می توانید با ضربه زدن روی زبانه خاصی در نوار پیمایش در پایین صفحه ، به انجمن های توییتر دسترسی پیدا کنید. با این حال ، ممکن است هنوز این گزینه را مشاهده نکنید ، زیرا به نظر می رسد که گسترش تدریجی است. همچنین می توانید بررسی کنید که آیا آخرین نسخه برنامه Twitter را دارید یا خیر.

درباره جوامع توییتر – این چیست ، چه کسانی می توانند بپیوندند ، چگونه از آن استفاده کنند – در شرکت بیشتر بدانید سند نگهداریبهمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …