توییتر برای iPhone ممکن است به زودی چهار شکلک واکنش جدید دریافت کند

توییتر آبی
اخبار اپل


ایموجی ها نحوه ارتباط ما را تغییر داده اند. این امر باعث می شود در حین افزودن حس مکالمه ، خود را راحت تر بیان کنید. سیستم عامل های پیام رسانی ، از جمله پیام رسان های فیس بوک ، iMessage یک ویژگی پاسخ ایموجی را ارائه می دهد. توییتر در حال حاضر تنها یک ایموجی برای پاسخ به شکل قلب ارائه می دهد. این شرکت در حال آزمایش یک ویژگی جدید Reactions است که شکلک های جدید را ترکیب می کند.

توییتر به طور مختصر ویژگی Reactions را در ترکیه آزمایش کرد. این تست علاوه بر نمادهای قلب ، چهار ایموجی جدید نیز معرفی می کند. شامل 😂 ، 🤔 ، 👏 و است. به عبارت دیگر ، اشک شادی ، چهره متفکر ، دست زدن و ایموجی گریه بر روی صورت. جالب است که توییتر در سال 2015 حداکثر 100 ایموجی را آزمایش کرد. این بار ، این شرکت می خواهد بر شکلک های پذیرفته شده ای که به طور یکسان مرتبط هستند تمرکز کند.

توییتر تحقیقاتی انجام داده و چهار واکنش ایموجی جدید را انتخاب کرده است. این شکلک ها محبوب ترین کلمات توییت ها نیز هستند. توییتر در تحقیقات خود دریافت که ایموجی خنده محبوب ترین است. اکثر مردم قصد دارند از واکنش ها برای بیان احساسات مثبت مانند شادی ، حمایت ، بزرگی و توافق استفاده کنند. از طرف دیگر ، “سرگرم کننده” و “کنجکاوی” در صدر لیست رایج ترین احساساتی که افراد هنگام خواندن یک توییت تجربه می کنند ، قرار گرفتند.

به نظر می رسد توییتر حوزه خود را با تحقیقات گسترده پوشش داده است. سایر واکنشهای رایج عبارتند از “ناامیدی” و “عصبانیت”. این شرکت می گوید واکنش های مخالفی را درج نکرده است زیرا می تواند باعث نارضایتی شود. در گذشته اخیر ، توییتر برای کاهش سمیت کار کرده است ، و ویژگی ایمنی که اخیراً معرفی شده است کمک کرده است.

جامعه ای مبتنی بر علاقه

بسیاری از مردم از توییتر برای دنبال کردن اخبار و سایر علایق استفاده می کنند. توییتر در حال برنامه ریزی یک ویژگی جدید جامعه محور است. این امر می تواند برای افراد با علایق مشابه راحت تر صحبت کند. با این وجود ، توییت های جامعه هنوز عمومی خواهند بود.

[via Engadget]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …