ثبت اختراع اپل برای iMac آینده با بدنه شیشه ای پیوسته و صفحه کلید داخلی

اخبار اپل


امروز ، دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) پتنتی را که به اپل اعطا شد منتشر کرد که نسل بعدی iMac را با بدنه شیشه ای پیوسته تصور می کند. مانند هر اختراع دیگری ، این یکی نیز در تلاش است تا انواع مختلفی از طرح جدید را ادعا کند.

ثبت اختراع جدید چشم انداز جدیدی را برای iMac های آینده توضیح می دهد. این شامل بسته بندی رایانه همه در یک در یک شیشه است که شامل یک سطح واحد و مداوم است ، که توسط یک قسمت بالایی که می تواند صفحه را نگه دارد ، مشخص می شود ، یک قسمت پایین که به عنوان پایه عمل می کند ، و یک قسمت گذار که به طور یکپارچه ترکیب می شود. .هر دو قطعه این به طور موثری یک نوع کل شیشه ایجاد می کند که به کاربران بخیه ، ناسازگاری و چشمی نمی دهد که در آن نگاه کنند.

این اختراع نمای جلوی iMac را به عنوان “منطقه ای مسطح از صفحه نمایش” مرتبط با بدنه شیشه ای گفته شده در قسمت فوقانی توضیح می دهد. قسمت پایینی ، که از نظر ساختاری به عنوان یک پایه عمل می کند ، همچنین می تواند از نظر عملکردی به عنوان “منطقه ورودی مسطح” به صفحه نمایش متصل شود. به طور طبیعی ، اسناد اپل توضیح می دهند که یک ساختار پشتیبانی به این شیشه ورق مانند به صورت یکپارچه در پشت متصل می شود تا از کج شدن آن جلوگیری شود.

unibody iMac

اپل ادعا می کند که شیشه های یک طرفه را می توان در برخی از مناطق مات یا شفاف برای تعریف قاب ها و غیره پردازش کرد. کدورت را می توان با کمک روکش ها ، رنگ ، بافت یا ظاهر یخ زده متوجه شد. در همین حال ، شفافیت را می توان با استفاده از پلیمرهای شفاف (پلاستیک بخوانید) ، سرامیک های شفاف یا مواد مشابه به دست آورد. ما نمی توانیم iMac های رنگارنگ گذشته را که پوسته های شفاف داشتند به خاطر نیاوریم.

ارقام همراه با سند ثبت اختراع یک صفحه کلید 60 تا 65 درصد یکپارچه را نشان می دهد که در پایین ورق شیشه ای تعبیه شده است و روی میز قرار گرفته است. مناطق جانبی صفحه کلید به عنوان مناطق ورودی لمسی (همانطور که در زیر دیده می شود) به عنوان یک طرح دوپد دوگانه بدون درز ، برای کاربران دو طرفه و سازگاری جهانی برای چپ دستها و راست دستها مناسب است.

unibody iMac 2

در مورد انواع مختلف ، اختراع توصیف می کند که صفحه کلید و دستگاههای ورودی مرتبط می توانند از نظر ساختاری از شیشه جدا شوند. شکل 11E ، که در زیر مشاهده می کنید ، نشان می دهد که چگونه پشت دستگاه روی پایه ایستاده است که شبیه تلاقی بین پلی استیشن 4 و پایه مجله است.

در بخش منحنی ، که در شکل زیر با 356 مشخص شده است ، اپل قصد دارد مناطق کلیدی متمایز فیزیکی داشته باشد. این ممکن است مانند یک صفحه لمسی در مک بوک پرو به نظر برسد ، اما احتمالاً دارای صفحه نمایش لمسی بزرگتر و دورتر یا دکمه های بیشتری مانند لپ تاپ است که احتمالاً حتی در چند ردیف گسترش می یابد.

نوار لمسی unibody iMac

متناوبا ، این اختراع جزئیات لوازم جانبی رومیزی را ارائه می دهد که به MacBook اجازه می دهد از پشت سر بخورد ، بنابراین بدنه شیشه ای جهانی به عنوان یک جایگاه اتصال عمل می کند و به کاربر دسترسی به صفحه نمایش بزرگتر اما با همان راحتی را می دهد. چیدمان دیگر جزئیات نیمه پایینی بدنه شیشه ای را نشان می دهد که برای تا شدن طراحی شده است ، احتمالاً فضای کمتری را روی میز اشغال می کند.

توجه داشته باشید که ثبت اختراع تضمین نمی کند که اپل این طرح را به تولید برساند. ناگفته نماند ، افزودن شیشه به هر وسیله ای برای عملکرد آن مضر است. نظرات خود را در مورد طراحی در نظرات زیر به ما بگویید!

[Via PatentlyApple]
[Image credit: Yanko Design]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …