جابی GripTight MagSafe مخفف مخفف تولیدکنندگان محتوا است

اخبار اپل


GripTight GorillaPod برای MagSafe بسیار قابل تنظیم است.
عکس: جابی

جدید ترین اخبار اپل نویسان و سایر تولید کنندگان محتوا اغلب از سه پایه تاشو جابی استفاده می کنند که از خط GorillaPod می پیچد. این شرکت در حال حاضر طیف وسیعی از لوازم جانبی Joby GripTight را برای MagSafe ارائه می دهد که استفاده از این سه پایه و سایر سهولت را آسان می کند.

GripTight و MagSafe: سهولت استفاده

با پایه های معمولی ، کسی که دور تلفن می چرخد ​​و فیلم می گیرد ، باید آن را برداشته و گاهی اوقات آن را در براکت تغییر دهد تا سه پایه خود را متصل کند. چرخ دنده سازگار با MagSafe این کار را آسان تر می کند. کافیست iPhone 12 خود را روی پایه آهنربا بچسبانید و بروید. در صورت لزوم ، فقط کلیک کردن نیز آسان است.

سه گزینه برای جابی

جابی اکنون سه GripTights را برای لوازم جانبی MagSafe می فروشد. هر سه با لوازم جانبی Wavo Mobile ، Beamo Mini و RangePod Joby سازگار هستند.

GripTight Mount برای MagSafe

GripTight Mount for MagSafe البته با آهن ربا به مدل iPhone 12 شما متصل می شود. اما دارای یک براکت ترکیبی برای امنیت بیشتر است. برای هر دو حالت عمودی و افقی کار می کند. پایه سه پایه 1⁄4 اینچی 20 اینچی با GorillaPod یا سه پایه های دیگر سازگار است. عناصری مانند چراغ و میکروفون را می توان به چندین نقطه نصب متصل کرد.

قیمت: 23.97 دلار

از کجا بخریم: شغل ها

پایه دیواری GripTight برای MagSafe

این گزینه به شما این امکان را می دهد که آیفون 12 را به راحتی روی دیوار یا سطح مسطح دیگری برای عکاسی بدون دست ، از محل مناسب نصب کنید.

قیمت: 14.97 دلار

از کجا بخریم: شغل ها

GripTight GorillaPod برای MagSafe

اگر سه پایه GorillaPod ندارید ، GripTight GorillaPod جدید را برای MagSafe ببینید. دارای MagSafe Mount به علاوه سه پایه جهانی است. GorillaPods دارای پاهای قابل تنظیم و بسته بندی است ، و آنها را برای سازندگان محتوا که به دنبال گزینه های نصب هستند بسیار راحت می کند.

قیمت: 41.97 دلار

از کجا بخریم: شغل هامانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …