جان لیثگو به جولیان مور در فیلم هیجان انگیز Apple TV + “Sharper” ملحق شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


تریلر Apple TV + “Sharper” به تازگی یک دسته دیگر سنگین وزن دریافت کرده است.

همانطور که توسط Deadline گزارش شده است ، جان لیثگو برای بازی در فیلم “Sharper” ، تریلر آینده اپل فیلم و A24 ، قرارداد امضا کرده است. لیتگو در کنار جولیان مور ، سباستین استن ، جاستیس اسمیت و برایانا میدلتون بازی خواهد کرد.

جان لیثگو به جمع بازیگران Sharper ، فیلم های اصلی اپل و تریلر A24 ، به کارگردانی بنیامین کارن ، رهبر تاج پیوست. جولیان مور ، سباستین استن ، جاستیس اسمیت و بریانا میدلتون نیز در این عکس نقش دارند که قرار است عکاسی اصلی روز دوشنبه در نیویورک آغاز شود.

اپل در ابتدا فیلم و مشارکت مور را در ماه ژوئن اعلام کرد. اگرچه بیشتر جزئیات این پروژه مشخص نیست ، این شرکت فاش کرد که این فیلم “دنباله ای از کلاهبرداری بازی شده توسط مور ، واقع در جهان از طبقه میلیاردر منهتن” است. مور علاوه بر نقش اصلی ، به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت می کند.

“Sharper” دومین پروژه مور با اپل را نشان می دهد ، پس از مدتها انتظار سریال محدود “The Lizzie” ، یک تریلر عمیقا شخصی از نویسنده استفان کینگ و “JJ Abrams” ، “Bad Robot Productions” و Warner Bros. تلویزیونی که در آن مور در تولید اجرایی نیز مشارکت خواهد داشت ، برای اولین نمایش اختصاصی Apple TV +. “

این دومین پروژه لیتگو با Apple TV +خواهد بود. این بازیگر به تازگی به پروژه آینده مارتین اسکورسیزی “قاتلان ماه گل” پیوست. لیتگو با لئوناردو دی کاپریو و روبرت دنیرو اجرا خواهد کرد.

جان لیتگو به عنوان دادستان به گروه بازیگران “قاتلان ماه رنگی” مارتین اسکورسیزی پیوست. دو بار نامزد اسکار بخشی از گروهی خواهد بود که شامل لئوناردو دی کاپریو ، روبرت دنیرو و جسی پلمونز نیز می شود.

در حال حاضر مشخص نیست کی شارپر در Apple TV +منتشر شود. اگر می خواهید از بهترین کیفیت فیلم لذت ببرید ، لیستی از بهترین تلویزیون های Apple TV 2021 را مشاهده کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …