حالت تمرکز در iOS 15 فاقد این ویژگی مهم مزاحم نشوید

روی iOS 15 تمرکز کنید
اخبار اپل


با iOS 15 ، اپل حالت مزاحم نشوید را به حالت فوکوس به روز کرده است ، که در آن می توانید پروفایل های مدیریت اعلان های مختلف را بسته به موقعیت و زمان روز تنظیم کنید. اگرچه حالت فوکوس یک گام بزرگ جلوتر از Do Not Disturb در همه راه های ممکن است ، اما یک ویژگی کلیدی را از دست می دهد.

با ارتقاء کاربران آیفون به iOS 15 ، اکنون می توانند با تمام ویژگی های جدید سیستم عامل بازی کنند. یکی از کاربران Reddit قبلاً متوجه شده است که حالت فوکوس در iOS 15 تمام اعلان ها را قطع می کند ، خواه iPhone قفل باشد یا خیر.

در iOS 14 ، مزاحم نشوید ، گزینه ای وجود داشت که فقط وقتی iPhone شما قفل است ، صدا را قطع می کند. این اطمینان می دهد که هنگام استفاده از iPhone مزاحم نشوید ، تماس ها و اعلان های دریافتی را از برنامه های نصب شده دریافت می کنید.

از اینکه آنها این کار را کردند واقعاً شگفت زده شد ، اما به نظر می رسد دیگر در iOS 15 گزینه ای برای نمایش اعلان ها در حالت Do Not مزاحم وجود ندارد ، اما قفل آن باز است.

تلفن من به طور کلی تا به حال در حالت Do Not مزاحم بوده است ، اما من مجبور به استفاده از آن در حال حاضر هستم ، که واقعاً آزاردهنده است.

به عنوان مثال ، وقتی تلفن من قفل است اعلان نمی خواهم ، اما وقتی از آن استفاده می کنم هنوز به یک پنجره بازشو نیاز دارم.

بسیاری از کاربران در حال حاضر فقدان این ویژگی را پس از ارتقا به iOS 15 بسیار ناامیدکننده می دانند ، زیرا تقریباً همیشه iPhone خود را در حالت Do Not Disturb نگه می دارند. اپل احتمالاً می تواند این ویژگی را در به روزرسانی بعدی iOS 15 دوباره معرفی کند ، اما فعلاً شما مجبورید بدون این ویژگی زندگی کنید.

اگر هنوز حالت فوکوس را می فهمید ، راهنمای ما را در مورد نحوه استفاده از حالت فوکوس در iOS 15 بررسی کنید تا نمای بهتر این ویژگی را مشاهده کنید.

[Via Reddit]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …