حماسه علمی تخیلی “بنیاد” یک روز قبل در Apple TV + به نمایش درآمد


حماسه علمی تخیلی
منتظر + Apple TV هستید پایه تقریبا تمام شده.
عکس: Apple TV +

شما مجبور نخواهید بود تا جمعه منتظر اولین نمایش طولانی مدت باشید پایه در Apple TV +. اولین قسمت از این اقتباس از فیلم کلاسیک علمی تخیلی ایزاک عظیموف سه ساعت زودتر روی سرویس استریم اپل پخش می شود ، بنابراین آمریکایی ها می توانند پنجشنبه شب آن را تماشا کنند.

همین امر در مورد همه چیزهایی که در Apple TV +عرضه شده اند ، از جمله آخرین قسمت آن ، صدق می کند تد لاسوبه

چگونه تماشا کنیم پایه در Apple TV + یک روز زودتر

تقریباً همه برنامه های Apple TV + نیمه شب به وقت شرق صبح جمعه آغاز می شود. نه این هفته. برای ظاهر اولیه به بینندگان بی حوصله پایه، اولین قسمت سرویس پخش ساعت 9 شب EST پنجشنبه پخش می شود.

اپل این خبر را اعلام کرد در توییتر، گفت: “از اولین حماسه @Foundation تا جنون برنده امی @تد لاسو ، آخرین قسمت های Apple TV + را سه ساعت اوایل این هفته تماشا کنید. استریم پنجشنبه ساعت 21:00 EST / 18:00 PST شروع می شود. ”

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آنجا بروید پایه پس از اولین نمایش در وب سایت Apple یا برنامه iPhone / iPad Apple TV.

این اولین اقتباس از مجموعه رمان های حماسی عظیموف درباره سقوط امپراتوری کهکشانی و تلاش برای بازگرداندن تمدن است. و اولین نمایش امشب فقط آغاز است – این سریال می تواند به 70 قسمت یا بیشتر برسد.

و بیشتر

و اپل به وضوح اعلام کرده است که اولین نسخه اولیه برای هر قسمت که صبح جمعه آغاز می شود صدق می کند. این شامل تازه است تد لاسو،، نمایش صبحگاهی،، نگاه کن و حقیقت گفته شده استبه

اگر برخی از کودکان خیلی دیر از خواب بیدار می شوند ، اولین Wolfboy و کارخانه برای همه چیز همچنین پنجشنبه شب خواهد بود این مجموعه متحرک یک غریبه خیالی را دنبال می کند که پادشاهی عجیبی را در مرکز زمین کشف می کند ، جایی که موجودات خارق العاده همه چیز را برای جهان طبیعی ایجاد می کنند: ابرها ، درختان ، خرگوش ها ، رویاها ، سکسکه ، خاطرات ، زمان … همه چیز!

تماشای یکی از این مجموعه های درام یا کمدی نیاز به اشتراک ماهانه 4.99 دلار در سرویس ویدئویی پخش کننده اپل دارد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …