دارندگان گوشی های آیفون با معرفی Touch در iOS 15 از مشکلات مکرر رنج می برند

اخبار اپل


برخی از مدل های iPhone با مشکلات صفحه نمایش لمسی با آخرین سیستم عامل اپل iOS 15 مواجه شده اند. مشکلی که بیشتر به نظر می رسد صاحبان آیفون 13 را تحت تأثیر قرار داده است ، دستگاه ها را از پاسخ به تماس کاربران باز می دارد.

راه اندازی مجدد موقت مشکل را برطرف می کند ، اگرچه به نظر می رسد به زودی دوباره ظاهر می شود. برخی می گویند که لمس های مکرر کافی است تا صفحه نمایش دوباره عادی کار کند.

iOS 15 مشکلات لمسی را برای دارندگان آیفون به ارمغان می آورد

iOS 15 چندی پیش مسائل عمومی را برای دارندگان آیفون معرفی کرد ، زمانی که یک هفته پیش به صورت عمومی عرضه شد. کاربران مشکلات مربوط به ابزارهای صفحه اصلی ، اتصال Apple Watch و موارد دیگر را گزارش می دهند.

اپل وعده داده است که برای پذیرندگان آیفون 13 که نمی توانند از Unlock با Apple Watch استفاده کنند ، راه حلی برای این مشکل ارائه شود. همچنین یک راهنمای پشتیبانی برای کسانی که نمی توانند از Apple Music پس از بازیابی مدل جدید iPhone از پشتیبان استفاده کنند ، منتشر می کند.

بدیهی است که ناامیدی ها به همین جا ختم نمی شود. توییتر ، Reddit و دیگر سیستم عامل های آنلاین با شکایت کاربران iPhone که پس از نصب جدیدترین نرم افزار اپل از مشکلات ورودی لمسی رنج می برند ، پر شده است.

صاحب آیفون 13 پرو مکس در Reddit می نویسد: “7 از 10 بار که تلفن را از جیبم بیرون می آورم ، به انگشت من پاسخ نمی دهد.” “روشن می شود ، قفل از طریق Face ID باز می شود ، اما نمی توانم ادامه دهم زیرا هیچ پاسخی وجود ندارد.”

“صفحه لمسی به طور کامل پاسخ نمی دهد”

یکی دیگر می نویسد: “صفحه نمایش من زنده می شود ، قفل می شود ، اما صفحه لمسی کاملاً پاسخ نمی دهد مگر اینکه دکمه پاور را فشار دهم تا دوباره بخوابد و سپس بیدار شود.”

آیا کسی آیفون 13 به طور مداوم رویدادهای لمسی را ثبت نمی کند؟ آیا این چیزی برای یک برنامه است ، چیزی برای iOS 15 یا مورد من برای iPhone 13

یکی از صاحبان آیفون می گوید: “من بسیار خوشحالم که دیگران نیز چنین چیزی را تجربه می کنند.” “فکر میکردم فقط من بودم. من … بر روی نسخه معمولی iOS 15 هستم و هر از گاهی این را تجربه می کنم. “

من در کمتر از 24 ساعت آیفون 13 پرو دارم و در حال حاضر با صفحه لمسی مشکل دارم … موفقیت بزرگ AppleSupport

اگرچه به نظر می رسد این مشکل بیشتر در بین دارندگان آیفون 13 رایج است ، اما در گوشی های قبلی اپل نیز دیده شده است.

AppleSupport در بروزرسانی تا ios15 حساسیت لمسی iPhone 12 Pro Max من مشکلی دارد. این دستگاه مانند قبل به یک لمس پاسخ نمی دهد ، مانند لمس برای پخش فیلم YouTube یا لمس هنگام قفل شدن iPhone. حالا باید 4-6 بار دست بزنم.

@سیبپشتیبانی می کند @سیب آیفون X من پس از ارتقاء به iOS 15 به درستی لمس نمی کند. در هر برنامه و صفحه اصلی اتفاق می افتد. گاهی اوقات به نظر می رسد که لمس ها بافر هستند تا بعداً به یکباره منتشر شوند.

خبر خوب

در حالی که این مشکل برای برخی می تواند بسیار خسته کننده باشد ، اما خبرهای خوبی نیز وجود دارد. این واقعیت که با iOS 15 معرفی شد و تعدادی از مدل های مختلف iPhone را تحت تاثیر قرار می دهد ، اما تأیید می کند که این یک مشکل سخت افزاری نیست.

این بدان معناست که مشکل باید به راحتی با یک به روز رسانی نرم افزار در آینده برطرف شود. با این حال ، هنوز هیچ اطلاعاتی درباره زمان وقوع این اتفاق در دست نیست. اپل هنوز به طور عمومی این مشکل را تایید نکرده است.

از طریق: MacRumorsمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …