درام Apple TV + جلوی نمایش جدید ستاره را می گیرد


حقیقت گفته شده است این هفته در حالی به فاجعه می رود که Poppy Parnell و دوست دوران کودکی اش Mika Keith متوجه می شوند که هر دو می توانند نشان دهنده نابودی متقابل خود باشند.

بار دیگر ، یک انفجار ستاره ای از یک شخصیت فرعی در این درام پایدار در Apple TV +مورد توجه قرار می گیرد.

حقیقت گفته شده است مرور: فصل 2 ، قسمت 6: “همه این زنان”

اپیزود این هفته “همه این زنان ، دروغ های زیادی که میکا (با بازی کیت هادسون) درباره رابطه اش با هولت رولینز (کریستوفر باکس) مظنون قتل گفت ، او را به دردسر انداخت ، اما هنوز راهی برای خروج از آن نمی بیند.” به او سعی می کند به مارکوس کیلبرب (مهی فیفر) رشوه بدهد تا او را از کمک به پوپی (اکتاویا اسپنسر) در تحقیق درباره او باز دارد ، اما همه برای توقف بسیار دورتر هستند.

حتی اعتراض به حسادت همسر مارکوس (مرل داندریج) نسبت به رابطه دیرینه پوپی با او کارساز نیست ، اگرچه ظاهراً وقتی مارکوس بعدی به خانه می آید مارکوس را در آب گرم قرار می دهد. سوء ظن های او باعث قطع یک صحنه کوچک زیبا بین زن و شوهر می شود زیرا آنها در مورد برنامه ای برای گرفتن تلفن همراه دختر خود توافق می کنند.

هنگامی که هولت در یک خانه متروکه در این حوالی پنهان می شود ، پارانویای او به همان اندازه ایمنی او را به خطر می اندازد که نیروهای پلیس به دنبال او هستند. او با رز ، دوست قدیمی میکا مخفی شده است. هولت و رز در ذهن خود هستند و به نظر می رسد در خطر تبدیل شدن به یکدیگر هستند.

از Poppy Parnell عبور نکنید

در همین حال ، قسمت پادکست Poppy در مورد احساس خیانت و فریب خوردن توسط دروغ ها و نیمه حقیقت های میکا باعث می شود تا امپراتوری میکا از هم بپاشد. او حمایت مالی و فرصت های خود را از دست می دهد و تصمیم می گیرد به جای تعمیر کشتی ، همانطور که هیئت مدیره او می خواهد حمله کند. او در اینترنت به اخبار می پردازد و Poppy را می شکند.

خواهر پوپی ، سیدی (حنیفه وود) به دفتر میکا می رود و او را تهدید می کند که جلوی دوربین ها او را می زند ، که این یک منظره عالی است. هیچ چیز را برطرف نمی کند ، اما تلویزیون فوق العاده ای را ایجاد می کند.

خشخاش سعی می کند دوران کودکی خود را به عنوان یتیم بررسی کند و از پدر و خواهرانش در مورد تجربیات خود پس از مرگ مادرشان می پرسد. اخیراً ، او نسبت به خاطرات دوران کودکی خود بی اعتمادی کرده است ، تا حدی به این دلیل که میکا روی بسیاری از آنها تأثیر می گذارد.

خشخاش سعی می کند بفهمد که چقدر مدیون دوست دوران کودکی خود است زیرا احساس گناه او در ذهن پوپی رشد می کند. او همچنین سعی می کند بفهمد که به چه تعداد از خاطرات خود اعتماد دارد. و چند درصد از آنچه را که درباره خودش می داند می خواهد قبلاً باور کند.

وقتی میکا تهدید می کند که خشخاش را برمی دارد ، باعث می شود که پوپی در مورد آنچه میکا در دوران کودکی خود به خاطر می آورد فکر کند ، که ممکن است خودش فراموش کند. پس از همه ، این یک موضوع جالب است که در یک برنامه در مورد چگونگی شکل دادن به داستانها و داستانهای زندگی برای مصرف بیشتر آنها مورد توجه قرار می گیرد.

سپس شما اشتباه را انتخاب کردید ، حالا شما اشتباه را انتخاب کردید

اگر در این موارد چیز زیادی گفته نمی شود حقیقت گفته شده است خلاصه ای از صنایع دستی هر قسمت – عکاسی ، طراحی صدا و غیره. به

من معمولاً کمی نگران آن هستم. اما دیدن چیزی که برای پخش پخش شده است و حتی در هر سومین نمایش Netflix متکی نیست ، بسیار دلپذیر است. حقیقت گفته شده است بیشتر شبیه یک برنامه تلویزیونی شبکه ای است تا حدود 10 سال پیش ، که من آن را به عنوان جایگزین در نظر می گیرم: اکثر برنامه هایی که اکنون ساخته شده اند.

حنیفه وود یک ستون خاموش در طول فصل بود (مانند تریسی تامز به عنوان خواهر دیگر پوپی ، دزیره). بنابراین واقعاً شگفت انگیز بود که تظاهرکنندگان وود را از بند جدا کردند. او با طغیان باورنکردنی خود این قسمت را می دزدد.

زبان ناپسند ، لباسهای درخشان رنگ ، کلاه ایمنی موتور سیکلت … مسابقه ای آتشین است. این یک نوع نمایشی است حقیقت گفته شده است در طول دوره های بسیار آرام (البته البته نه جالب) با تنش چشمگیر مشهور شد.

وود چند صحنه بعد وقتی می بیند خود را در رسانه های اجتماعی منفجر می کند ، یک دکمه عالی می گیرد. او می گوید: “اوه ، جهنم.” “من در جریان هستم.”

حقیقت گفته شده است در Apple TV +

قسمت های جدید از حقیقت گفته شده است جمعه به Apple TV + برسید

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=MQuvOwjFaz0

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …