درام Apple TV + جلوی نمایش جدید ستاره را می گیرد


حقیقت گفته شده است این هفته در حالی به فاجعه می رود که Poppy Parnell و دوست دوران کودکی اش Mika Keith متوجه می شوند که هر دو می توانند نشان دهنده نابودی متقابل خود باشند.

بار دیگر ، یک انفجار ستاره ای از یک شخصیت فرعی در این درام پایدار در Apple TV +مورد توجه قرار می گیرد.

حقیقت گفته شده است مرور: فصل 2 ، قسمت 6: “همه این زنان”

اپیزود این هفته “همه این زنان ، دروغ های زیادی که میکا (با بازی کیت هادسون) درباره رابطه اش با هولت رولینز (کریستوفر باکس) مظنون قتل گفت ، او را به دردسر انداخت ، اما هنوز راهی برای خروج از آن نمی بیند.” به او سعی می کند به مارکوس کیلبرب (مهی فیفر) رشوه بدهد تا او را از کمک به پوپی (اکتاویا اسپنسر) در تحقیق درباره او باز دارد ، اما همه برای توقف بسیار دورتر هستند.

حتی اعتراض به حسادت همسر مارکوس (مرل داندریج) نسبت به رابطه دیرینه پوپی با او کارساز نیست ، اگرچه ظاهراً وقتی مارکوس بعدی به خانه می آید مارکوس را در آب گرم قرار می دهد. سوء ظن های او باعث قطع یک صحنه کوچک زیبا بین زن و شوهر می شود زیرا آنها در مورد برنامه ای برای گرفتن تلفن همراه دختر خود توافق می کنند.

هنگامی که هولت در یک خانه متروکه در این حوالی پنهان می شود ، پارانویای او به همان اندازه ایمنی او را به خطر می اندازد که نیروهای پلیس به دنبال او هستند. او با رز ، دوست قدیمی میکا مخفی شده است. هولت و رز در ذهن خود هستند و به نظر می رسد در خطر تبدیل شدن به یکدیگر هستند.

از Poppy Parnell عبور نکنید

در همین حال ، قسمت پادکست Poppy در مورد احساس خیانت و فریب خوردن توسط دروغ ها و نیمه حقیقت های میکا باعث می شود تا امپراتوری میکا از هم بپاشد. او حمایت مالی و فرصت های خود را از دست می دهد و تصمیم می گیرد به جای تعمیر کشتی ، همانطور که هیئت مدیره او می خواهد حمله کند. او در اینترنت به اخبار می پردازد و Poppy را می شکند.

خواهر پوپی ، سیدی (حنیفه وود) به دفتر میکا می رود و او را تهدید می کند که جلوی دوربین ها او را می زند ، که این یک منظره عالی است. هیچ چیز را برطرف نمی کند ، اما تلویزیون فوق العاده ای را ایجاد می کند.

خشخاش سعی می کند دوران کودکی خود را به عنوان یتیم بررسی کند و از پدر و خواهرانش در مورد تجربیات خود پس از مرگ مادرشان می پرسد. اخیراً ، او نسبت به خاطرات دوران کودکی خود بی اعتمادی کرده است ، تا حدی به این دلیل که میکا روی بسیاری از آنها تأثیر می گذارد.

خشخاش سعی می کند بفهمد که چقدر مدیون دوست دوران کودکی خود است زیرا احساس گناه او در ذهن پوپی رشد می کند. او همچنین سعی می کند بفهمد که به چه تعداد از خاطرات خود اعتماد دارد. و چند درصد از آنچه را که درباره خودش می داند می خواهد قبلاً باور کند.

وقتی میکا تهدید می کند که خشخاش را برمی دارد ، باعث می شود که پوپی در مورد آنچه میکا در دوران کودکی خود به خاطر می آورد فکر کند ، که ممکن است خودش فراموش کند. پس از همه ، این یک موضوع جالب است که در یک برنامه در مورد چگونگی شکل دادن به داستانها و داستانهای زندگی برای مصرف بیشتر آنها مورد توجه قرار می گیرد.

سپس شما اشتباه را انتخاب کردید ، حالا شما اشتباه را انتخاب کردید

اگر در این موارد چیز زیادی گفته نمی شود حقیقت گفته شده است خلاصه ای از صنایع دستی هر قسمت – عکاسی ، طراحی صدا و غیره. به

من معمولاً کمی نگران آن هستم. اما دیدن چیزی که برای پخش پخش شده است و حتی در هر سومین نمایش Netflix متکی نیست ، بسیار دلپذیر است. حقیقت گفته شده است بیشتر شبیه یک برنامه تلویزیونی شبکه ای است تا حدود 10 سال پیش ، که من آن را به عنوان جایگزین در نظر می گیرم: اکثر برنامه هایی که اکنون ساخته شده اند.

حنیفه وود یک ستون خاموش در طول فصل بود (مانند تریسی تامز به عنوان خواهر دیگر پوپی ، دزیره). بنابراین واقعاً شگفت انگیز بود که تظاهرکنندگان وود را از بند جدا کردند. او با طغیان باورنکردنی خود این قسمت را می دزدد.

زبان ناپسند ، لباسهای درخشان رنگ ، کلاه ایمنی موتور سیکلت … مسابقه ای آتشین است. این یک نوع نمایشی است حقیقت گفته شده است در طول دوره های بسیار آرام (البته البته نه جالب) با تنش چشمگیر مشهور شد.

وود چند صحنه بعد وقتی می بیند خود را در رسانه های اجتماعی منفجر می کند ، یک دکمه عالی می گیرد. او می گوید: “اوه ، جهنم.” “من در جریان هستم.”

حقیقت گفته شده است در Apple TV +

قسمت های جدید از حقیقت گفته شده است جمعه به Apple TV + برسید

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=MQuvOwjFaz0

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …