در مصاحبه ای جدید ، هنرمندان اپل به دوربین آیفون 13 پرداختند


اگر شما یک دوربین عظیم هستید و می خواهید در سیستم دوربین آیفون 13 عمیق شوید ، تایلر استیلمن یک قسمت پادکست برای شما در نظر گرفته است.

در آخرین قسمت The Stalman Podcast ، تایلر استالمن ، عکاس و یوتیوبر ، فرصتی پیدا کرد تا در واقع با Kaiann Drance ، Jon McCormack و Graham Townsend از اپل بنشینند و در مورد سیستم دوربین جدید در جدیدترین محدوده آیفون صحبت کنند.

قسمت جدید پادکست را می توانید در زیر مشاهده کنید:

مصاحبه ویژه با معاونان اپل در زمینه بازاریابی جهانی و مهندسی محفظه اپل

  • Kaiann Drance – معاون رئیس جمهور ، بازاریابی جهانی محصولات برای iPhone
  • جان مک کورمک – معاون رئیس جمهور ، مهندسی نرم افزار دوربین
  • گراهام تاونسند – معاون رئیس جمهور ، مهندسی سخت افزار دوربین

این قسمت بسیار گسترده است و بر همه دوربین های جدید موجود در خط آیفون 13. تأثیر می گذارد. این مکالمه نه تنها در سخت افزار دوربین های جدید بلکه در نحوه بهینه سازی نرم افزار اجزای جدید نیز جریان دارد.

مدیران اپل می گویند چون تعداد زیادی فوتون در اختیار عکس قرار گرفته است ، می توانند از سخت افزار ، سیستم عامل و نرم افزار کنترل کننده دوربین های آن نهایت استفاده را ببرند. به خصوص جالب است که بشنویم چگونه می آموزند که چگونه از حالت عمودی آموخته اند و با قدرت تراشه A15 Bionic حالت سینمایی ایجاد می کنند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اگر ترجیح می دهید مصاحبه را در پادکست های اپل بشنوید تا اینکه آن را در یوتیوب تماشا کنید ، ما پیوند قسمت را در برنامه Apple Podcasts در زیر جاسازی کرده ایم:

اپل چند هفته پیش آیفون 13 و آیفون 13 پرو را در رویداد California Streaming خود معرفی کرد. مجموعه جدید آیفون روز جمعه 24 سپتامبر به فروش رفت.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …