در نهایت ، می توانید برنامه های اپل را در App Store مرور کنید

فروشگاه برنامه iPhone
اخبار اپلتا کنون ، اپل هرگز به کاربران iPhone و iPad اجازه نداده است که در مورد برنامه های خود در App Store بازخورد بگذارند. این شرکت در سکوت این مورد را تغییر داده است ، به این معنی که شما هم اکنون می توانید به برنامه های خود اپل در فروشگاه امتیاز دهید.

تا کنون ، رتبه بندی برنامه های اپل واقعاً مثبت نیست. این منطقی است ، زیرا جایگزین های شخص ثالث بسیار بهتری برای تقریباً همه برنامه های تجاری اپل در App Store وجود دارد. در حال حاضر تعداد رتبه بندی ها بسیار کمتر است ، اگرچه این امر باید افزایش یابد زیرا افراد بیشتری متوجه می شوند که می توانند در نهایت رتبه بندی برنامه های اپل را در فروشگاه برنامه خودشان بگذارند.

برنامه پادکست بدترین رتبه را در دسته دارد ، که باز هم منطقی است. App Store دارای برنامه های پادکست بسیار بهتری نسبت به پیشنهاد خود اپل است.

رتبه بندی فروشگاه App برای Apple Apps

اپل می تواند این تغییر را برای اطمینان از شرایط برابر بازی با برنامه های شخص ثالث و اجتناب از اقدامات نظارتی برای این رفتار ایجاد کند.

پس از همه ، اگر می توانید در مورد برنامه های شخص ثالث در App Store بازخورد بگذارید ، در مورد برنامه های Apple نیز باید همینطور باشد. شرکتی که در این سالها اجازه چنین کاری را نداده است ، قطعاً ضد رقابت بوده و از موقعیت خود ناعادلانه استفاده کرده است.

[Via 9to5Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …