دوربین ها را از عینک هوشمند خود دور کنید


فیس بوک و ری بان در یک عینک هوشمند با هم همکاری کرده اند. این اساساً دوربینی است که روی صورت خود می پوشید ، و آن را به یک مثال کامل از آنچه نباید با این نوع محصول انجام دهید ، تبدیل می کند. آنها کاربر را به نقض حریم خصوصی در راه رفتن و صحبت کردن تبدیل می کنند.

اپل عینک هوشمند خود را طراحی می کند. بهتر است دوربین نداشته باشید یا در بدو ورود مرده نباشید.

آیا کسی Google Glass را به خاطر می آورد؟

گوگل تقریبا یک دهه پیش عینک های هوشمند را روی نقشه گذاشت. مشکلات زیادی با Google Glass وجود داشت ، اما همه آنها می توانند در نسخه های بعدی برطرف شوند. دلیل آنجاست آنها نبودند نسخه های بعدی این است که به عنوان یک جامعه ، ما اجازه ندادیم مردم در اطراف خود سرگردان شوند و دوربین ها را همیشه روی صورت ما نشان می دهند.

Google Glass این کار را کرد. و شکست خورد. و این همان چیزی است که عینک های هوشمند Ray-Ban Stories انجام می دهند. تقریباً همه واکنش ها به عینک های هوشمند Ray-Ban من دارم بوده است کاملا منفیبه

اپل نمی خواهد در این سوراخ بیفتد.

ما همچنان اصرار داریم مقداری محرمانه بودن

جای تعجب نیست که Ray-Ban Stories با همکاری فیس بوک ایجاد شده است ، شرکتی که از نقض حریم خصوصی همه سود می برد.

و این اصل مشکل است. به عنوان یک جامعه ، ما از بسیاری از محرمانه بودن صرف نظر کرده ایم. گوگل و فیس بوک با فروش اطلاعات شخصی به کاربران خود به تبلیغ کنندگان سود هنگفتی می رسانند. در حالی که ما عمدتا این را قبول داریم ، شکست Google Glass نشان می دهد که شخصی که می تواند همیشه از همه افراد اطراف خود عکس یا فیلم بگیرد بسیار زیاد است.

و نظرات غیر مصرف کنندگان موفقیت عینک های هوشمند را تعیین می کند. معمولاً تعداد خریداران آنی است که موفقیت / شکست را تعیین می کند. اما عینک های هوشمند متفاوت هستند. مردم به دیگران اجازه نمی دهند در رختکن خود دوربین داشته باشند. یا رختکن در مغازه. همکاران و سرپرستان با دوربین ایستاده که آنها را در محل کار هدف گرفته است ، مخالفت خواهند کرد. جهنم ، حتی دوستان و خانواده احتمالاً آن را ترسناک خواهند دید.

هنگامی که Google Glass در سال 2013 آغاز به کار کرد ، بسیاری از شرکت ها به دلیل دوربین داخلی به دنبال ممنوعیت استفاده از آن در محل خود بودند. این شامل بیمارستان ها ، سینما و کازینوها می شود. حتی کنگره آمریکا یک مطالعه اولیه در مورد این که آیا این دستگاه ها باید تنظیم شوند ، انجام داده است.

بنابراین مردم می توانند عینک هوشمند با دوربین داخلی بخرند ، اما نمی توانند زیاد از آن استفاده کنند.

سنسورهای جایگزین خوبی برای عینک هوشمند اپل وجود دارد

این کاملاً واضح است: اگر تیمی که روی عینک های واقعیت افزوده اپل کار می کند یک دوربین در طراحی خود دارد ، باید به صفحه طراحی برگردد.

این می تواند کار را دشوار کند. این دوربین یک سنسور عالی برای تشخیص اتفاقات اطراف کاربر است. اما این یک شروع کننده نیست ، حتی اگر بتوان آن را فقط برای یافتن موقعیت اجسام نزدیک استفاده کرد. مردم مطلقا نمی پذیرند: “بله ، من دوربینی دارم که شما را هدف گرفته است ، اما قول می دهم که از شما برهنه عکس نخواهم گرفت.”

خوشبختانه جایگزین هایی وجود دارد. لیدار به عینک های هوشمند اپل اجازه می دهد بدون آسیب رساندن به حریم خصوصی هیچکس ، نقشه سه بعدی از ناحیه اطراف کاربر ایجاد کنند. این به اندازه کافی دقیق نیست که بتواند شخص خاصی را شناسایی کند.

و این تازه اولشه. از GPS می توان برای تعیین موقعیت کاربر استفاده کرد. برای تعیین حرکت و جهت می توان از شتاب سنج و ژیروسکوپ استفاده کرد. با وجود همه این موارد ، نیازی به دوربین نیست.

احتمالاً اپل این را می داند. این شرکت (بیشتر اوقات) برای حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان مبارزه می کند. به نظر می رسد ساخت عینک های هوشمندی که بلافاصله به عنوان نقض بزرگ حریم خصوصی شناخته شوند ، به طرز شگفت آوری بعید به نظر می رسد.

به خصوص که این یک پروژه بسیار مهم برای شرکت است. گزارش شده است که مدیرعامل تیم کوک تا زمان عرضه عینک AR از اپل خارج نخواهد شد. قابل درک است که آنها می توانند جایگزین iPhone و Apple Watch شوند. آنها حتی ممکن است روزی مانیتورهای خارجی را در همه رایانه ها جایگزین کنند. اما اگر آنها با یک دوربین داخلی همراه باشند ، نه.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …