رویداد جاری اپل در کالیفرنیا نکاتی را در مورد ویژگی های آیفون 13 پیشنهاد می کند

اخبار اپل


آیا این تصویر ویژگی های جدیدی برای دوربین آیفون 13 ارائه می دهد؟
عکس: اپل

برخی از افراد دوست دارند از نزدیک به دعوت های رویداد اپل نگاه کنند ، گویی هر کدام یک توپ بلوری هستند که می توانند آینده را نشان دهند. چیزی که روز سه شنبه منتشر شد ممکن است اختراع شده باشد تا نشان دهد که آیفون 13 در تیراندازی بهتر است. یا شاید نشان می دهد که هدفون های واقعیت مجازی اپل معرفی خواهند شد.

از سوی دیگر ، این نمی تواند چیزی بیش از یک تصویر زیبا باشد.

آیا این یک اشاره است؟ شاید.

افرادی که فکر نکنید اپل از دعوت های خود برای رویدادها استفاده می کند انداختن نکاتی در مورد آنچه در سند وجود دارد می تواند بارها نشان دهد که سازنده آیفون چنین کاری را انجام نداده است. و این درست است – بسیاری از چنین دعوت هایی هیچ توصیه پنهانی ندارند.

اما این همیشه صدق نمیکند. آیفون 12 اولین دستگاه iOS با 5G فوق سریع بود و تصادفی نبود که در رویداد “سلام ، سرعت” رونمایی شد. و لوگوی چند رنگ مورد استفاده برای رویداد آوریل 2021 نشان دهنده رنگهای زیادی از iMac اعلام شده در آن روز بود.

دعوت به رویداد اپل در ماه سپتامبر نشان دهنده پیشرفت دوربین است

رویداد اپل در ماه سپتامبر شامل لوگوی اپل در اواخر شب بر فراز دریاچه ای است. هر کسی که به دنبال سرنخ هایی است ممکن است فکر کند که طراحی نشان می دهد که دوربین آیفون 13 در این شرایط بهتر عکس می گیرد. به عبارت دیگر ، در نور کم انتظار تصاویر بهتری را داشته باشید.

اما می تواند فراتر از این هم برود. تخم مرغ عید پاک AR در دعوت نامه ماه سپتامبر به کاربر اجازه می دهد تا لوگو را مرور کرده و آسمانی پر از ستاره را نشان دهد. این امر به گزارش تأیید نشده قبلی مبنی بر افزودن حالت عکاسی نجومی به آیفون 13 اضافه می کند.

اما نکات نباید برای iPhone 13 باشد. به AR AR تخم مرغ عید پاک بازگردید – هنگامی که کاربر iPhone از لوگو عبور کرد ، آنها در یک دنیای مجازی واقعی هستند. AR رها شده است. این ممکن است اشاره ای از طرف اپل باشد که آماده ارائه هدفون های واقعیت مجازی است ، که گفته می شود برای عرضه در سال 2022 آماده می شود.

هنگامی که گرگ جاشواک ، سرپرست بازاریابی اپل ، در مورد این رویداد صحبت می کند ، دوباره به روشی کاملاً متفاوت در توییتر، وی از California Streaming نام برد. این ممکن است اشاره ای به این واقعیت باشد که این رویداد بدون حضور مطبوعات پخش می شود. اما شاید به جای آن به سرویس استریم جدید اشاره کرده است.

یا اپل می تواند تصویری عالی از لوگوی خود که روی دریاچه شناور است ایجاد کند.

با تشکر: رندرسبیانمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …