رکوردهای FCC قبل از رویداد iPhone 13 ، شارژر MagSafe جدید را ریخت

اخبار اپل


ممکن است اپل قصد داشته باشد یک شارژر MagSafe بازطراحی شده را به همراه آیفون 13 معرفی کند. نسخه جدیدی از لوازم جانبی ، شماره مدل A2548 ، این هفته در اسناد FCC که اپل ماه گذشته ارسال کرده بود ، منتشر شد.

لوازم جانبی Apple MagSafe یکی از بزرگترین شکایاتی را که مدتهاست از شارژ بی سیم داشتیم برطرف می کند. آنها نه تنها سریعتر از پدهای سنتی هستند ، بلکه از آهن ربا برای اطمینان از تراز کامل هر بار استفاده می کنند.

به نظر می رسد که اپل راهی پیدا کرده است تا شارژر MagSafe را حتی برای آیفون 13 بهتر کند. اخیراً نسخه اصلاح شده FCC برای تأیید ارسال شده است و شماره مدل جدید آن نشان می دهد که با تغییراتی همراه خواهد بود.

اپل یک شارژر جدید FCS MagSafe معرفی کرد

شارژر MagSafe فعلی ، که سال گذشته با iPhone 12 عرضه شد ، دارای شماره مدل A2140 است. مدل جدید با نام A2548 شناخته می شود و طبق مستندات برای کار با دستگاه های مختلف طراحی شده است.

تصویر از اسناد FCC
عکس: اپل

شارژر با چهار ماژول “تلفن جدید” ، که از انواع آیفون 13 محسوب می شوند ، آزمایش شد. همچنین با مدل های آیفون A2172 ، A2176 ، A2341 و A2342 ، که همه نسخه های آیفون 12 هستند ، سازگار است.

جالب اینجاست که این مدل های آیفون 12 در اسناد به عنوان مدل های “تلفن قدیمی” توصیف شده اند. این نشان می دهد که شارژر جدید با iPhone 12 کار می کند ، اما به طور خاص برای مدل جدید iPhone طراحی شده است.

شارژر MagSafe جدید چه چیزی می تواند به همراه داشته باشد؟

اصلاحاتی که اپل در شارژر MagSafe برای آیفون 13 انجام داده است ممکن است جزئی باشد ، تغییرات داخلی که ما حتی متوجه آنها نمی شویم. اما این احتمال وجود دارد که آنها پیشرفتهای آشکارتری داشته باشند که شارژر را حتی بهتر می کند.

شایعه قبلی ادعا می کند که اپل قصد دارد آهنرباهای قوی تری را برای آیفون 13 برای اتصال امن تر MagSafe به ارمغان بیاورد. این به شارژر اجازه می دهد تا با مواردی که با MagSafe سازگار نیستند بهتر کار کند.

دیو زاتس ، که فهرست FCC را فاش کرد، نشان می دهد که شارژر ممکن است برای ایرپاد نسل سوم اپل به روز شده باشد ، که مانند iPhone می تواند به شارژر مغناطیسی MagSafe متصل شود.

امیدواریم وقتی اپل آیفون 13 را معرفی کرد ، دلیل واقعی بررسی شارژر MagSafe را دریابیم ، که ممکن است در اولین هفته هفته آینده رخ دهد.

از طریق: 9 تا 5 مکمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …