زمان تحویل آیفون 13 به دلیل کمبود قطعات دوربین ناموفق است

دوربین آیفون 13 پرو
اخبار اپلسری آیفون 13 و آیفون 13 پرو به دلیل اختلال در زنجیره تأمین ناشی از موج مداوم COVID در ویتنام ، زمان تحویل بیش از حد انتظار می رود. این امر عرضه برخی از اجزای کلیدی دوربین را که در ویتنام مونتاژ شده و توسط اپل در سری آیفون 13 استفاده می شود ، محدود می کند.

کمبود قطعات توسط اپل با استفاده از تثبیت کننده تغییر سنسور برای کل محدوده آیفون 13. تشدید می شود. تا سری آیفون 12 ، اپل فقط از تثبیت کننده تغییر سنسور در iPhone 12 Pro Max استفاده می کرد ، در حالی که سایر مدلها به OIS متکی هستند.

مونتاژکنندگان هنوز می توانند آیفون های جدید بسازند ، اما تفاوت در عرضه وجود دارد [in] که موجودی ماژول های دوربین رو به اتمام است. یکی از عذرخواهان می گوید: هیچ کاری نمی توانیم بکنیم مگر اینکه وضعیت ویتنام را هر روز زیر نظر داشته باشیم و منتظر افزایش تولید آنها باشیم.

این نیکی آسیا این گزارش اشاره می کند که بحران عرضه ممکن است از اواسط اکتبر بهبود یابد زیرا تولید در تاسیسات منتخب در ویتنام در روزهای اخیر افزایش یافته است.

اگرچه به عنوان یک ارتقاء عمده نسبت به آیفون 12 شارژ نمی شود ، اما سقوط عرضه به این معنی است که سری آیفون 13 و آیفون 13 پرو زمان تحویل را به تأخیر انداخته است. در ایالات متحده ، اکثر مدل های آیفون 13 پرو فقط در چهار هفته در دسترس هستند. در ژاپن و چین ، مدلهای منتخب آیفون 13 برای تحویل در پنج هفته ذکر شده است.

سقوط عرضه قطعات دوربین در زمانی رخ می دهد که کل صنعت در حال حاضر با کمبود جدی نیمه هادی ها روبرو است. از بسیاری جهات ، اپل به اندازه سایر صنایع تحت تأثیر کمبود نیمه هادی ها قرار نگرفته است ، اما زمان تحویل بسیاری از محصولات آن بیشتر از حد معمول است.

آیا iPhone 13 یا iPhone 13 Pro خود را تهیه کرده اید؟ یا سفارش شما به تاخیر افتاده است؟

[Via Nikkei Asia]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …