سرنخ های آزاردهنده تری در Apple TV + ظاهر می شود

اخبار اپل


این هفته به بعد حقیقت گفته می شود ، مجموعه تلویزیونی جنایی واقعی در Apple TV + پادکست Poppy Parnell و معلم سبک زندگی (و سبک مرگ؟) میکا را شعله ور می کند. شخصیت ها هر کجا که نگاه کنند متحدان کمتری پیدا می کنند.

خشخاش (با بازی اوکتاویا اسپنسر) می دانست که این مورد به درد می خورد – اما امیدوار بود درد طولانی تر شروع شود.

حقیقت گفته شده است مرور: فصل 2 ، قسمت 4: “در زندگی دیگر”

قسمت این هفته با عنوان “در زندگی دیگر” با صدای بلند شروع می شود. دستیار میکا (کیت هادسون) رامون (آنتونی لی مدینه) پس از آنکه به طور علنی او را کلاهبردار خواند و به او اشاره کرد که او در انتها است به خانه میکا برمی گردد. کمک کرد در قتل شوهرش و پسر بیگانه اش ، ریاکار بود.

اگر میکا نتواند آسیب را کنترل کند ، می تواند مرگ حرفه ای خود را بر همه چیز تماشا کند. میها برای آخرین بار سعی می کند او را آرام کند ، اما آنها سریع برخورد می کنند و میکا دست به چاقوی دفاع شخصی می زند. چند ثانیه دیگر و شاید او را کشته باشد.

خشخاش به موقع ظاهر می شود و میهایا را می شنود که می گوید هیچ اتهامی را مطرح نمی کند ، که باعث ناراحتی همه – به ویژه رئیس امنیتی او ، مارکوس کیلبرب (مهی فیفر) می شود. مارکوس به آپارتمان رامون می رود فقط به موقع او را دید که به چهار طبقه از زمین افتاده و در گودالی از خون خود به پیاده رو می دوید.

لحظات عجیب و غریب

لیاندر (ران سفاس جونز) ، پدر پوپی ، با پیرمردی ، برادرزاده اش ماس (کرانستون جانسون) روبرو می شود. ماس پس از غیبت در مراسم خاکسپاری پدرش به شهر باز می گردد. مشخص نیست که او در اینجا چه می کند ، اما هیچ کس در این نمایش هرگز بی وقفه در بار لیاندر قدم نمی زند.

پوپی و اینگرام رودز (مایکل بیچ) در این قسمت دچار یک سری لحظات ناخوشایند می شوند. او فکر می کند او بی پروا است و او فکر می کند که دارد می خندد. به نظر می رسد هر دو آنها 100 sure مطمئن نیستند که می خواهند دوباره با هم متحد شوند و هر تجاوز کوچک جدید آنها را بیشتر از هم دور می کند.

در همین حال ، پس از توصیه های داغ ، کارآگاه ایمز (دیوید لیونز) ، که مسئول پرونده شوهر میکا است ، سرانجام تصمیم می گیرد به ازدواج با پوپی ادامه ندهد. این می تواند مشکلاتی را برای میکا ایجاد کند اگر او بفهمد چگونه خوب بازی کند. با این حال ، اولین ملاقات آنها در بار لیاندر بحث انگیز به پایان رسید.

خشخاش پس از ارائه بهترین خط فصل ترک می کند: “شب بخیر ، بازرس. یک راهنمایی بزرگ کن ، “او می گوید قبل از اینکه به متصدی بار برگردد و بگوید ،” هربی ، مرا تنظیم کن. “

با چنین دوستانی

بازیگر مهی فیفر (در مرکز) این هفته به قسمت فوق العاده می رسد.
عکس: Apple TV +

در این مرحله از فصل 2 ، حقیقت گفته شده است شروع به افزایش سرعت می کند آثار و چهره ها شروع به جا شدن می کنند. و نظارت در دفتر میکا یک مظنون احتمالی قتل را نشان می دهد.

با این حال ، موفقیت موفقیت آمیز این مهم است که یادداشت های شخصیت ها را کوتاه نمی کند تا جایی برای طرح ایجاد شود. بزرگ شدن به اندازه کافی سرگرم کننده بود ، اما خوشحالم که به فینال راه یافتیم. با این حال ، این قسمت مجموعه ای از لحظات عالی را ارائه می دهد که هیچ ارتباطی با قتل ندارند – اما همه چیز در مورد پوپی و حلقه داخلی اوست.

شنیدن صحبت پدرشان در مورد دوران کودکی دشوار او ، پوپی و خواهرانش را در حالتی بازتابنده قرار می دهد. آنها تعجب می کنند که چرا بچه ندارند. این به نوبه خود باعث می شود که اینگرام و پوپی در مورد رابطه خود به طور جدی صحبت کنند. پوپی اعتراف اشک آور در مورد احساس اینگرام دارد ، شاید بهترین کار او در این فصل باشد.

مهدی فیفر همچنین در حالی که به مظنون خود نزدیک می شود ، چند دقیقه فرصت می دهد تا بدرخشد و به سمت سرپرستی جدید و شرم آور پدرش برود. قبل از حقیقت گفته شده است، شدت بازیگر به حرفه ای در بازی مردان عصبانی تبدیل شد. من دوست دارم که این نمایش از بخشی از این چمدان برای ترسیم پرتره ای از مردی با گذشته استفاده می کند که سعی می کند برای ساختن آینده ای بهتر فراموش کند. خشم او همیشه در زیر سطح است و من به خصوص از نحوه برخورد او با بحران شخصی خود در این هفته خوشم می آید. او فریاد نمی زند ، اما آنقدر سخت گیر است که شنیده می شود.

هر کجا، حقیقت گفته شده است شخصیت های شما را در اولویت قرار می دهد این نمایش همچنان به طور رضایت بخشی به این نتیجه می رسد که همه مردم جهان Poppy واقعاً چه کسانی هستند.

حقیقت گفته شده است در Apple TV +

قسمت های جدید از حقیقت گفته شده است جمعه به Apple TV + برسید.

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=MQuvOwjFaz0

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …