سری آیفون 13 حجم باتری را تا 18 درصد افزایش می دهد

اخبار اپل


باتری های iPhone 13 Pro و iPhone 13 را بردارید تا ظرفیت ذخیره سازی دقیق آنها را پیدا کنید.
عکس: iFixit

اپل باتری های هر چهار مدل را در سری جدید آیفون 13 تقویت کرده است. در همه آنها ، به ویژه در iPhone 13 Pro Max ، ظرفیت قابل توجهی افزایش یافته است.

پارگی ها در مدل های آیفون 13 ، از جمله iFixit ، ظاهر می شوند و این اندازه باتری را نشان می دهد.

بهبود باتری آیفون 13 در همه جا

اپل وعده می دهد که مدت زمان شارژ طولانی تری برای همه مدلها تا سال 2021 وجود داشته باشد. ساعتها بیشتر. اما هرگز اندازه دقیق باتری های گوشی شما را فاش نمی کند. به همین دلیل خریداران باید منتظر بمانند تا دستگاه های جدید به بازار بیایند تا این مشخصات مهم را درک کنند. اما اکنون که سری آیفون 13 منتشر شده است ، می توانیم این جزئیات را پر کنیم.

باتری آیفون 13 پرو مکس 16.75 وات ساعت است در مقایسه با پرو مکس سال گذشته که 14.13 وات ساعت داشت. این میزان 18.5 درصد افزایش یافته است. قابل درک است که این نسخه با ابعاد فوق العاده تقریباً دو برابر iPhone 13 mini کوچک از عمر باتری برخوردار است.

اپل در آیفون 13 پرو کوچکتر باتری 11.97 وات ساعت در مقایسه با 10.78 وات ساعت در ساعت قبلی خود قرار داد که جهش 11 درصدی را نشان می دهد.

آیفون 13 6.1 اینچی (استاندارد) دارای باتری 12.54Wh است. این 16 درصد بیشتر از باتری 10.78Wh در آیفون 12 است.

هرکسی که توجه کند می تواند متوجه شود که سلول قدرت آیفون 13 است بزرگتر از آیفون 13 پرو این امر ضروری است زیرا مدل Pro دارای دوربین بزرگتری است. با این حال ، دستگاه گرانتر عمر باتری بیشتری دارد – اپل و منتقدان موافق هستند. iFixit توضیح می دهد و می گوید: “صفحه نمایش های جدید براق Pro به آنها اجازه می دهد تا باتری را تخلیه کنند و در نتیجه عمر باتری آن بیشتر می شود.”

آیفون 12 مینی به دلیل عمر کوتاه باتری مورد انتقاد قرار گرفته است. اپل آیفون 13 مینی جدید را با باتری 9.34Wh تقویت کرده است که در اصل 9 درصد بیشتر از 8.57 وات ساعت است.

اپل نمی تواند از قوانین فیزیک فرار کند ، بنابراین همه مدل های iOS برای سال 2021 سنگین تر و ضخیم تر از مدل های قبلی خود هستند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …