سری آیفون 13 حجم باتری را تا 18 درصد افزایش می دهد

اخبار اپل


باتری های iPhone 13 Pro و iPhone 13 را بردارید تا ظرفیت ذخیره سازی دقیق آنها را پیدا کنید.
عکس: iFixit

اپل باتری های هر چهار مدل را در سری جدید آیفون 13 تقویت کرده است. در همه آنها ، به ویژه در iPhone 13 Pro Max ، ظرفیت قابل توجهی افزایش یافته است.

پارگی ها در مدل های آیفون 13 ، از جمله iFixit ، ظاهر می شوند و این اندازه باتری را نشان می دهد.

بهبود باتری آیفون 13 در همه جا

اپل وعده می دهد که مدت زمان شارژ طولانی تری برای همه مدلها تا سال 2021 وجود داشته باشد. ساعتها بیشتر. اما هرگز اندازه دقیق باتری های گوشی شما را فاش نمی کند. به همین دلیل خریداران باید منتظر بمانند تا دستگاه های جدید به بازار بیایند تا این مشخصات مهم را درک کنند. اما اکنون که سری آیفون 13 منتشر شده است ، می توانیم این جزئیات را پر کنیم.

باتری آیفون 13 پرو مکس 16.75 وات ساعت است در مقایسه با پرو مکس سال گذشته که 14.13 وات ساعت داشت. این میزان 18.5 درصد افزایش یافته است. قابل درک است که این نسخه با ابعاد فوق العاده تقریباً دو برابر iPhone 13 mini کوچک از عمر باتری برخوردار است.

اپل در آیفون 13 پرو کوچکتر باتری 11.97 وات ساعت در مقایسه با 10.78 وات ساعت در ساعت قبلی خود قرار داد که جهش 11 درصدی را نشان می دهد.

آیفون 13 6.1 اینچی (استاندارد) دارای باتری 12.54Wh است. این 16 درصد بیشتر از باتری 10.78Wh در آیفون 12 است.

هرکسی که توجه کند می تواند متوجه شود که سلول قدرت آیفون 13 است بزرگتر از آیفون 13 پرو این امر ضروری است زیرا مدل Pro دارای دوربین بزرگتری است. با این حال ، دستگاه گرانتر عمر باتری بیشتری دارد – اپل و منتقدان موافق هستند. iFixit توضیح می دهد و می گوید: “صفحه نمایش های جدید براق Pro به آنها اجازه می دهد تا باتری را تخلیه کنند و در نتیجه عمر باتری آن بیشتر می شود.”

آیفون 12 مینی به دلیل عمر کوتاه باتری مورد انتقاد قرار گرفته است. اپل آیفون 13 مینی جدید را با باتری 9.34Wh تقویت کرده است که در اصل 9 درصد بیشتر از 8.57 وات ساعت است.

اپل نمی تواند از قوانین فیزیک فرار کند ، بنابراین همه مدل های iOS برای سال 2021 سنگین تر و ضخیم تر از مدل های قبلی خود هستند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …