سیبو به منوهای دیگران نگاه می کند و به شما نشان می دهد که چه چیزی بخورید


رفتن به تعطیلات بسیار شیرین است ، اما گاهی اوقات دانستن اینکه چه غذایی سفارش دهیم بیشتر از آنچه باید باشد استرس زا است ، به ویژه وقتی در یک کشور خارجی هستید و به این زبان صحبت نمی کنید. Cibi برای این کار است – این یک “مترجم منوی تصویری” جدید است که به منوهای افراد دیگر نگاه می کند و تصاویری از آنچه را که می خواهید سفارش دهید به شما نشان می دهد.

چیزی که Cibi را بسیار جذاب می کند نحوه استفاده برنامه از دوربین شماست و سپس کلماتی را که می توانید روی صفحه لمس کنید برجسته می کند. این کار را انجام دهید و تصاویری از غذای موردنظر به شما نشان داده می شود تا همیشه بدانید دقیقاً چه چیزی را انتخاب می کنید.

هفته گذشته در ایتالیا در تعطیلات بودم و بدیهی است که به رستوران های زیادی رفتم. من ایتالیایی صحبت نمی کنم ، بنابراین در نهایت غذاهای زیادی را از دست دادم تا ببینم آنها چگونه به نظر می رسند. این به سرعت آزاردهنده شد ، بنابراین من Cibo را یک برنامه ساختم که به شما کمک می کند بفهمید برای شام چه چیزی تهیه شده است!

با انتخاب عکسهای موارد منوی غذا به سرعت آنها را با دوربین خود جستجو کنید.

هنگام صرف غذا در یک رستوران در خارج از کشور ، جستجوی مداوم آیتم های منو برای یافتن تصاویری از ظاهر آنها آزار دهنده است.

Cibo کار را برای شما آسان می کند. فقط دوربین خود را به سمت منو نشانه رفته و یکی از غذاها را انتخاب کنید. لیستی از عکس ها را به شما نشان می دهد تا تصور بهتری از آنچه در انتظار شما است به شما ارائه دهد.

Cibo در حال حاضر در App Store است و یک بارگیری رایگان است. کاربران می توانند 50 مورد منو را به صورت رایگان اسکن کنند ، در صورتی که خرید درون برنامه ای قفل برنامه را فراتر از آن باز کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

می خواهید امتحان کنید؟ هم اکنون می توانید Cibo را از App Store بارگیری کنید. به نظر می رسد Cibo در حال حاضر بهترین برنامه iPhone برای کسانی است که زمان خود را در کشورهایی گذرانده اند که زبان مادری خود را نمی دانند – و عاشق غذا خوردن هستند!

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …