سیری مجموعه ای از ویژگی های خود را از دست می دهد و در حال حاضر حتی کمتر مفید است

اخبار اپل


بدیهی است زیاد نیست.
عکس: Ste Smith / Cult of Mac

Siri به طور گسترده ای احمقانه ترین دستیار هوشمند محسوب می شود (اگرچه من می گویم Bixby سامسونگ به راحتی آن تاج را می گیرد) و کمی کسل کننده تر شده است. اپل مجموعه ای از ویژگی های مفید Siri را که کاربران iPhone بر آن تکیه می کردند حذف کرده است – به ویژه آنهایی که مشکل بینایی دارند.

Siri دیگر نمی تواند پیام های صوتی شما را پخش کند ، سابقه تماس شما را بررسی کند ، ایمیل ارسال کند و موارد دیگر. “متأسفانه ، من نمی توانم کمک کنم” ، این پاسخی است که به کاربران iPhone که سعی می کنند از ویژگی هایی استفاده کنند که قبل از معرفی عمومی iOS 15 تقریباً دو هفته پیش در دسترس عموم بود ، تبریک می گوید.

سیری پس از بروزرسانی iOS 15 ویژگی های مفید خود را از دست می دهد

وی در فروم AppleVis برای کاربران دارای مشکل بینایی دستگاه های اپل نوشت: “یکی از افرادی که من از او حمایت می کنم به من گفت که دیگر نمی تواند از Siri برای ارسال ایمیل از iPhone 8 خود با iOS 14 استفاده کند.” “من iPhone SE خود را با iOS 15.0 امتحان کردم و پاسخ سیری این بود که” متاسفم ، نمی توانم کمک کنم. “

“اگر این یک برداشت عمدی از یک ویژگی باشد ، مطمئناً برای برخی از کاربران کم بینا که ارسال یک ایمیل کوتاه را راحت می دانند ، ضرر دارد.” و طبق گفته Siri ، این تنها ویژگی از دست رفته نیست. MacRumorsبه سeriesالات زیر که قبلاً کار می کردند پاسخ یکسانی دارند:

  • آیا پیام های صوتی دارم؟
  • پیام های صوتی من را پخش کنید.
  • سابقه تماس های من را بررسی کنید.
  • آخرین تماس های من را بررسی کنید.
  • کی به من زنگ زد؟
  • ارسال یک ایمیل.
  • پست الکترونیک…

در برخی موارد ، مانند زمانی که از شما خواسته می شود سابقه تماس را بررسی کند ، سیری پاسخ می دهد ، “من نمی توانم در این مورد کمکی کنم ، اما می توانید از من بخواهید برنامه Phone را باز کنید.” اما این به ویژه برای کسانی که دیدن برنامه را برای آنها دشوار است مفید نیست.

سیری چی شد؟

اگر شرکت مخابراتی شما از پست صوتی تصویری iPhone پشتیبانی می کند ، Siri همچنان می تواند آخرین پست صوتی کاربر یا پست صوتی شخص خاصی را پخش کند.

هنوز مشخص نیست که آیا این تغییرات عمدی هستند یا ناشی از خطا – یا مشکل دیگری – که با iOS 15 ارائه شده است. اپل به کاربر در انجمن AppleVis گفت که “از مشکل آگاه است” ، که ممکن است نشان دهد که تغییرات به طور کامل برنامه ریزی نشده است.

ما از اپل نظر خواستیم و در صورت دریافت پاسخ این پست را به روز می کنیم.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …