شرکت هوش مصنوعی چینی برای توقف تولید آیفون به دلیل نقض حق ثبت اختراع سیری شکایت کرد

اخبار اپلیک شرکت هوش مصنوعی چینی می خواهد تولید آیفون را به دلیل اختلاف اختراع بر سر Siri متوقف کند. شرکت چینی Xiao-i Robot با صدور حکم اولیه به دادگاه عالی مردمی شانگهای خواستار ممنوعیت تولید ، فروش و صادرات گوشی های آیفون با سیری به چین شد.

همین شرکت چینی در سال گذشته مبلغ 1.4 میلیارد دلار علیه اپل شکایت کرد. غول کوپرتینویی در آن زمان ادعاهای شرکت را تکذیب کرد.

روبات Xiao-i حرکت خود را برای تشکیل حکم اولیه علیه اپل تنها چند ساعت قبل از اعلام رویداد آیفون 13 کالیفرنیا در هفته آینده در کالیفرنیا اعلام کرد.

یوان هویی ، مدیرعامل ربات Xiao-i در بیانیه ای گفت که اپل به مالکیت معنوی خود احترام نمی گذارد. یوان گفت: “اپل باید فوراً تخلف را متوقف کند ، فروش محصولات مرتبط را حذف و متوقف کند.”

در بیانیه ای ، اپل تأکید کرد که “Siri شامل ویژگی هایی نیست که در ثبت اختراع آنها مربوط به بازی ها و پیام های فوری است.”

ربات Xiao-i نزدیک به یک دهه است که اپل را به دلیل Siri شکایت کرده و حق ثبت اختراعات آن را برای محصولات و خدمات مختلف نقض کرده است. آخرین حرکت این شرکت راهی روشن برای به دست آوردن نور است. اگر دادگاه سرانجام به Xiao-i Robot اجازه پیش خرید بدهد ، می تواند عرضه آیفون 13 را در اواخر این ماه به خطر بیندازد.

[Via South China Morning Post]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …