شما نمی دانید بازی Zelda چیست

شمشیر Skyward Hd Link Sleep
اخبار اپل


منبع: iMore

سری Legend of Zelda مدت هاست که وجود دارد. گفتن این که این یکی از تأثیرگذارترین حق رای دادن در بازی های ویدئویی است ، واقعاً گسترده نیست و بسیاری از بازیکنان دوست دارند این واقعیت را به چالش بکشند.

با انتشار بازی های جدید ، نمی توانم متوجه نشوم که داوران دائماً به این مجموعه طولانی مدت اشاره می کنند و می گویند برخی از بازی ها “شبیه زلدا” هستند یا اخیراً “نفس وحشی” دارند. احساس کردن این یک سری مرجع محبوب است و از آنجا که Zelda کاملاً شناخته شده است ، برای مقایسه یک حق رای دادن مرجع آسان است. اما آیا داوران یا توسعه دهندگان از Zelda برای بیرون راندن بازی ها از قفسه ها نام می برند؟ البته اگر The Legend of Zelda با نام لغو شود ، بازی جدید باید ظاهر و ظاهر یک سری را داشته باشد ، درست است؟

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اما آیا آنها دارند؟

سوئیچ تصویر صفحه Oceanhorn

منبع: FDG Entertainment

تعداد مضحکی از بازی ها ادعا می کنند که از سری افسانه ای نینتندو الهام گرفته اند و این همیشه صادق نیست. این بدان معنا نیست که هیچ نفوذی در اینجا و آنجا وجود ندارد و گاهی بازی هایی مانند Baldo The Guardian Owls وجود دارد که کمی به هدف ضربه می زند. تعداد زیادی کلون از Legend of Zelda وجود دارد ، اما به آسانی نمی توان به یک پوست متفاوت از شخصیت اصلی ضربه زد و آن را یک روز صدا کرد.

به عنوان مثال ، بازی هایی مانند Ocean Horn و Genshin Impact تقریباً کپی دقیق Breath of the Wild هستند ، که دومی آنها باعث کمی می شود واکنش هواداران وقتی بیرون آمد Immortals Fenyx Rising حتی این واقعیت را پنهان نکرد و در تریلر نشان داد که بازی “گویی Assassin’s Creed و Breath of the Wild بچه دار شده اند”. جدیدترین بازی ای که به فرنچایز Zelda نشان می دهد Death’s Door است که اگر به دنبال بازی مشابه Zelda هستید در واقع بررسی می شود. اما فقط به این دلیل که عناصر یا اشاره ای هنری به آخرین رکورد فرانچایز به ارمغان می آورد لزوما به این معنا نیست که مانند یک بازی Zelda است.

در انتهای دیگر طیف ، جایی که منابع توسط نی نی ها گرفته می شوند ، مقایسه ها بر اساس مکانیک بازی یا سبک گرافیکی انجام می شود. Enter Gungeon ، Undertale و حتی Dark Souls در این دسته قرار می گیرند. یکی از آنها فریب دهنده است ، یکی RPG پیکسلی ، و دیگری بازی ای است که روح شما را خرد می کند. اگرچه می توانید استدلال کنید که این بازی ها حاوی عناصری از بازی های زلدا هستند ، اما ما به اصل موضوع می پردازیم: کدام بازی از Zelda الهام گرفته نشده است؟ شما به معنای واقعی کلمه می توانید هر بازی Zelda را از قفسه بردارید و دارای عناصری است که الهام بخش دیگر توسعه دهندگان بازی بوده است.

بازی زلدا چیست و چرا تعریف آن بسیار دشوار است؟

افسانه Zelda Breath of the Wild Blood Moon on Horse

Zelda Ocarina Of Time 3D Deco Treeمنبع: iMore وZorZelda در YouTube

زلدا در زندگی طولانی خود چیزهای زیادی داشته است – اسکرول جانبی ، بازی ماجراجویی از بالا به پایین ، RPG ، و اکنون یک بازی جهان باز. آنقدر متنوع است که طرفداران سریال در مورد اینکه آیا برخی از ضبط ها “بازی های واقعی زلدا” محسوب می شوند بحث می کنند. شما حتی نمی توانید بگویید که یکی باید شخصیت های عنوان را داشته باشد ، زیرا برخی حتی زلدا یا گاناندورف را ندارند. هر رکورد کمی متفاوت است و امثال Ocarina of Time و Breath of the Wild حتی الهام بخش تغییر بزرگی در کل صنعت بوده است. در حقیقت ، تعجب آور نیست که تعیین آن دشوار است. این بازی ژانرهای زیادی را در بر می گیرد و از آنجا که برای همیشه وجود داشته است ، بازی های زیادی مانند Okami و Assassin’s Creed را تحت تأثیر قرار داده است.

چیزی که باعث سخت شدن این سریال می شود ، فاصله بین طرفداران قدیمی Zelda و کسانی است که تازه وارد این سریال شده اند. کسانی هستند که Zelda اصلی را تجربه کرده اند ، کسانی که از طریق Ocarina of Time معرفی شده اند ، و در نهایت ، کسانی که اولین Zelda آنها Breath of the Wild بوده است.

Breath of the Wild این مجموعه را با سبک جهانی باز ، تقریباً ماسه سنگی ، به اوج رساند. در واقع ، یکی از بزرگترین استدلال ها علیه Breath of the Wild و تا حدی Zelda II: The Adventure of Link این است که هیچ کدام Zelda واقعی نیستند. پس چرا یک بازی که حتی شامل شخصیت عنوان هم نمی شود ، یعنی. بیداری لینک ممکن است بیشتر شبیه یک بازی زلدا باشد تا بقیه در این مجموعه؟ بیایید با آن روبرو شویم – نیازی نیست که Triforce یا داستانهای خاصی داشته باشید تا به این نقطه شیرین در Zelda برسید. تعیین اینکه چرا برخی بازی ها این کار را می کنند و برخی دیگر این کار را نمی کنند ، دشوار است. به عنوان یک طرفدار مادام العمر زلدا ، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم.

ویژگی های متمایز بازی Legend of Zelda

پیوند زلدا به آخرین پیوند در رختخواب

منبع: iMore

خوب ، بنابراین با دور انداختن وب ، ما باید عناصر خاصی را محدود کنیم که باعث می شود بازی شبیه یک بازی Zelda باشد. بنابراین ، در اینجا برخی از ویژگی های نمادین است.

  1. پازل: شما واقعاً نمی توانید بدون پازل یک بازی Zelda داشته باشید. این یکی از عناصر اصلی است که سریال با آن شناخته شده است.
  2. سیاه چال ها: دوباره محصول سریال هیچ چیز مانند کاوش ، جستجوی گنج ، مبارزه با هیولا و حل معماها در یک سیاه چال فوق العاده پیچیده برای رسیدن به یک رئیس نهایی حماسی وجود ندارد. اگرچه نفس طبیعت وحشی آنها را به معنای سنتی نشان نمی دهد ، جانوران و پناهگاه های الهی با این پیشنهاد منطبق هستند.
  3. پژوهش: زلدا همیشه “جهان باز” نبوده است ، اما جهان بسیار وسیع بوده است. در حالی که برخی از مناطق مسدود شده اند تا زمانی که موردی را پیدا کنید ، می توانید هر چقدر که می خواهید جهان را کاوش کنید.
  4. سلاح / دشمنان / نبرد: بازی های زلدا معمولاً داستان های ماجراجویی و اکشن هستند. لینک دارای زرادخانه ای از سلاح است ، اگرچه معمولاً باید ابتدا آنها را پیدا کرده و از آنها برای فرستادن دشمنان خود استفاده کند. ترکیب شمشیر / سپر آن کاملاً نمادین است ، به ویژه هنگامی که شمشیر اصلی دارد.
  5. مجموعه / اقلام: بازی زلدا بدون کلکسیون یا اقلام چیست؟ همیشه چیزی جدید و متفاوت وجود دارد. نسخه اصلی شامل براکت های کلاسیک مانند تیر و کمان است ، در حالی که Breath of the Wild همه چیز را با Sheikah Slate تغییر داد. با این حال ، هر رکورد به پیوند نیاز دارد تا مواردی را برای بهبود مهارت های خود ، دستیابی به مناطق جدید یا تجارت با شخصیت های دیگر پیدا کند و از آنها استفاده کند.
  6. اسرار: این یک راز نیست ؛ زلدا به خاطر اسرارش معروف است. مجموعه Legend of Zelda از اتاق کریس هولیان گرفته تا دیوار اغلب ترک خورده ، تحقیقات را تشویق می کند. شما هرگز نمی دانستید که با چرخاندن هر سنگ و شکستن هر گلدان چه چیزی می توانید پیدا کنید.
  7. شخصیت های جانبی عجیب: سری Legend of Zelda شامل برخی از NPC های بزرگ ، حتی اصلی است. در حالی که آنها از “تنها رفتن خطرناک است” به امثال قهرمانان تبدیل شد ، بازیگران شخصیت های فرعی همیشه به یاد ماندنی بودند ، حتی اگر آنها واقعاً کار زیادی در کل داستان انجام ندهند.

اگرچه می توانید استدلال کنید که بازی های Zelda باید دارای دانش یا بازه های زمانی خاصی باشند ، اما بازی های سری اصلی ثابت کرده اند که این واقعیت ندارد. بیداری لینک هیچ یک از دانش و شخصیت های سنتی را شامل نمی شود ، در حالی که Breath of the Wild و شمشیر آسمان شامل عناصر آینده نگرانه تری هستند. اگرچه بازی ها دارای عناصر دیگری هستند و با گذشت زمان تغییر کرده اند ، اما این عناصر اساسی را می توان در هر بازی فردی Zelda یافت. و آنها مطمئناً می توانند بازی های دیگری را ارائه دهند که جادوی Zelda را لمس می کند.

این نیز به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد

Breath of the Wild 2 Sky Dive

منبع: نینتندو

تأثیر زلدا در همه جا وجود دارد ، اما وقتی مردم از عبارت “مانند زلدا” بسیار آزاد استفاده می کنند ، فقط ثابت می کند که آنها حتی نمی دانند بازی زلدا چیست. اگر یک چیز در مورد سریال قطعی باشد ، تغییر آن همچنان ادامه خواهد داشت و تعیین دقیق اینکه چه چیزی بازی زلدا را بازی زلدا می کند ، همیشه دشوار خواهد بود. Breath of the Wild 2 مطمئناً مکانیک های جدید جالب ، تنظیمات و دانش سری را نشان می دهد ، بنابراین این حق رای دادن قرار است دوباره تکامل یابد و به ارتفاعات جدیدی برسد. با توسعه Zelda ، این احتمال وجود دارد که زمینه های جدیدی را در پیش گرفته و در آینده بر بسیاری از عناوین جدید تأثیر بگذارد.

این سری برای همیشه ذکر خواهد شد ، اما قبل از انتخاب هر یک از این بازی های مشابه Zelda مراقب باشید. ممکن است بخواهید ابتدا چند فیلم گیم پلی تماشا کنید. ما نمی دانیم بازی زلدا واقعاً چیست ، اما وقتی آن را بازی می کنید قطعاً آن را می دانید.

بازگشت به بهشت!

شمشیر آسمان رندر Hd

The Zelda Legend: Skyward Sword HD برای نینتندو سوییچ

زلدا در آسمان

بازسازی کلاسهای کلاسیک Skyward Sword HD بازیکنان Skyloft را به جایی باز می کند که در جدول زمانی Zelda همه چیز شروع شد. با پیوند به نبرد با دشمنان مرموز او در سرزمین متروکه Hyrule با یا بدون کنترل ترافیک بپیوندید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …