صرفه جویی در هزینه جوهر چاپگر 4 بیتی با کیفیت بالا


وقتی جوهر چاپگر شما تمام شود ، بهره وری متوقف می شود. ناگهان نمی توانید یک نسخه کاغذی از یک فرم تهیه کنید یا هدایای جلسه تهیه کنید. وقتی چاپگر شما خشک می شود و خراشیدن یک چیز روی یک اسکناس چسبناک هرگز احساس مشابهی نمی کند ، حتی نمی توانید علامت “ناهار” برای درب منزل خود قرار دهید.

در واقع چقدر برای جوهر هزینه می کنید؟

به همان اندازه که به چاپگر برای کار نیاز دارید ، در واقع دریافت جوهر برای آن ممکن است قیمت گزافی به نظر برسد. در حقیقت ، حتی زمانی بود که مردم در حال خرید چاپگرهای جدید بودند که جوهر آنها تمام شد زیرا ارزان تر از دریافت جوهر با نام بود.

با این حال ، هنگام نیاز به جوهر جدید ، نیازی به خرید چاپگر جدید ندارید. همچنین لازم نیست هزینه جوهر تولید شده توسط سازنده چاپگر خود را بپردازید ، که معمولاً بسیار بیشتر از سایر گزینه های جوهر سازگار هزینه دارد.

اگر می خواهید در هنگام پرینت از خروج صفحات صرفه جویی کنید ، جوهر چاپگر خود را از 4inkjets دریافت کنید. این بهترین راه برای یافتن جوهر مقرون به صرفه و سازگار برای چاپگر شما بدون پرداخت هزینه زیاد برای جوهر مارک دار است.

4inkjets کارتریج هایی را ارائه می دهد که برای مارک های معمولی و غیر معمول کار می کند: Brother ، Epson ، Konica ، IBM ، زیراکس و بسیاری دیگر. اینها شامل چاپگرهای ساختمان اداری شما هستند که روزانه هزاران نسخه چاپ می کنند یا چاپگر خانوادگی که فقط برای ثبت مالیات و مشق شب استفاده می کنید.

اگر فقط سه بار در سال پرینتر خود را دوباره پر کنید ، باز هم می تواند تا 60 دلار یا 120 دلار اضافه شود. و این فقط برای جوهر سیاه است. اگر شما هم جوهر رنگی می خواهید ، قیمت آن را دو برابر کنید. برای اکثر ایالت های ایالات متحده ، این میزان به اندازه ای است که شما برای یک سال تمام برای قبض آب خود هزینه می کنید.

از 4inkjets چه چیزی دریافت خواهید کرد

جوهر چاپگری که از 4inkjets دریافت می کنید به همان اندازه جوهر مارک گران قیمت کار می کند ، اما شما آن را ارزان تر دریافت می کنید و گزینه های بسیار بیشتری در اختیار خواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از وب سایت 4inkjets دیدن کنید ، مارک و مدل چاپگر خود را انتخاب کرده و سپس از بین کارتریج های جوهر ظاهر شده را انتخاب کنید. گزینه های سازگار و حتی گزینه OEM را خواهید یافت (اگر هنوز می خواهید از سازنده چاپگر خود خرید کنید). در حقیقت ، این جوهرها در همان مکان یا مشابه جوهرهای مارک دار تولید می شوند ، اما با قیمت پایین تری عرضه می شوند.

برای خریدهای بالای 50 دلار ، از 4inkjets ارسال سریع سریع دریافت خواهید کرد. و 50 دلار هنگام خرید جوهر که باد شده مصنوعی خریداری نمی کنید ، بسیار مثر است. علاوه بر این ، 4inkjets در صورت خرید کارتریج جوهر اشتباه برای چاپگر ، بازگشت آسان را ارائه می دهد.

با 4 دسته در جوهر چاپگر صرفه جویی کنید

برای دریافت جوهر با کیفیت بالا لازم نیست هزینه های مضحکی بپردازید. جوهرهای برچسب خصوصی سازگار به همان اندازه خوب یا بهتر از آنچه از سازنده دریافت می کنید هستند. چاپگرها آنقدر عملکرد را کنترل می کنند که بسیاری از مردم نمی خواهند هنگام خرید جوهر جدید چیزی را که احساس خطر می کند انجام دهند. خوشبختانه ، 4inkjets یک منبع قابل اعتماد در مورد جوهر چاپگر با صدها نظر مثبت است.

4inkjet های مورد نیاز خود را سریع تهیه کنید. امروز تا 95 درصد کمتر از نسخه مارک پرداخت خواهید کرد!

خریدن از: 4 چرخ

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …