طوفان الکس در آستانه نمایش صبحگاهی است [Apple TV+ review]


نمایش صبحگاهی خود را برای بازگشت پیروزمندانه الکس لوی آماده می کند ، حتی در شرایطی که رویدادهای جاری در حال پیچیدن هستند و همه در حال تعریق گلوله هستند. آیا کوری می تواند نمایش را آنقدر در کنار هم نگه دارد تا برگردد؟

در حالی که درام Apple TV + در فصل دوم خود با COVID-19 مبارزه می کند ، درام در دفتر شدت می گیرد.

نمایش صبحگاهی مرور: فصل 2 ، قسمت 2 ، “مثل آنفولانزا است”

در قسمت این هفته ، میچ کسلر ، مجری سابق (با بازی استیو کارل) از افسردگی خود در تبعید به اندازه کافی فرار می کند تا درباره دعاوی UBA برای مرگ غیرقانونی توسط خانواده دادستانش هانا شنفلد (گوگو مبتها-رو) بخواند. برای او دشوار است که مشخصات پایینی داشته باشد زیرا هرجا که می رود ، مردم او را می شناسند.

رئیس اخبار کوری الیسون (بیلی کردوپ) در حال حاضر دو نبرد دارد: یکی علیه دادخواست و دیگری علیه اخراج قریب الوقوع وی از هیئت مدیره. تصمیم او برای بازگرداندن مجری سابق الکس لوی (جنیفر آنیستون) در دست مجری فعلی بردلی جکسون (ریس ویترسپون) است. او دیگر نمی خواهد برای جلب توجه با الکس بجنگد.

و توجه وجود دارد. در حالی که الکس با مدیر خود ، داگ (ویل آرنت) ، در دفتر قدم می زند ، افراد چپ و راست از او برای موضع گیری علیه میچ و فرهنگ سکوت و سوء استفاده در UBA تشکر می کنند. اما کوری می خواهد او را از دید دور نگه دارد تا زمانی که رسماً بازگشت او را به خانه اعلام کنند – مخصوصاً از آنجا که می داند بردلی نمی خواهد الکس در اطرافش باشد. بازگرداندن آن هنوز هم یک ایده پرخطر است.

البته ، در مرحله دوم که تنها می ماند ، صحنه بزرگی (ضعیف کارگردانی) می کند و با اریک (حسن مینگهی) مجری فعلی روبرو می شود.

در همین حال ، برادلی با چیپ (مارک دوپلاس) تماس می گیرد تا در مورد نحوه برخورد با الکس راهنمایی کند. با وجود تاریخچه مختصر لنگر آنها ، بردلی اصلاً احساس نمی کند که الکس را می شناسد. و او را می ترساند که به بازگشت به کار با او فکر کند.

با این حال ، او یک مشکل بزرگتر با دستانش دارد: او از زمانی که برنامه های این برنامه را کشف کرده است در تعطیلات است – و شبکه می خواهد او را به خاطر این کار اخراج کند. اگر او بهتر نشود و به سمت راست پرواز کند ، به یک کار جدید نیاز دارد.

صدای خود را فشرده کنید

بدترین صحنه در قسمت این هفته به عنوان یک ریزگرد از مشکلات بزرگتر این سریال عمل می کند. وقتی دو زن به او نزدیک می شوند ، میچ بستنی می خورد. یکی از او متنفر است و می خواهد او را به دلیل سابقه خشونت جنسی ترک کند. دیگری (با بازی والریا گولینو ، بنابراین می دانید که این شخصیت باز می گردد) از او دفاع می کند.

خلاصه نویسی بسیار شرم آور است ، اما به این بسنده می شود که همسر سابق می گوید: “به این می گویند فمینیسم ، به آن نگاه کنید!” او باید کاریکاتوری از لیبرالیسم در مواقع خوب باشد. متاسفانه ، نمایش صبحگاهی او آنقدر باهوش نیست که او را به این شکل بکشد ، بنابراین او مانند نمایشی می خواند که زنانی را که نگران سوء استفاده جنسی هستند سوق می دهد.

من درک می کنم که هنگام تهیه یک برنامه خبری (با سلام ، داستان COVID-19!) باید از رویدادهای جاری مطلع باشید. اما اگر آمادگی اظهار نظر در مورد یک روند را ندارید ، فقط پرداختن لب های تهاجمی و نفرت انگیز برای آن کافی نیست. این فقط باعث می شود نویسندگان شما شبیه آماتور باشند-دقیقاً همان نوع دانش بورژوایی که نمایش برای منتقدان وجود دارد.

صحبت از “خارج از تماس” … چرا آهنگ 20 ساله بک در کوکتل مهمانی روی صحنه پخش می شود ، جایی که همه مهمانی ها در پایان قسمت جمع می شوند؟ اعتبارات افتتاح تبلیغات اپل در این نمایش چطور است؟ آنها چه ربطی به راه اندازی شبکه خبری دارند؟ چرا وقتی کسی در این برنامه قسم می خورد ، قانع کننده نیست؟ چرا بردلی همیشه به هر تهدید ظریف با یک سوال تند و طعنه آمیز پاسخ می دهد ، “آیا این همان چیزی است که شما سعی دارید انجام دهید X؟! چون شکست خورد. “

نمایشی که برای تحمل وزن برند Apple TV + طراحی شده است ، واقعاً نیازی به عرق و فشار ندارد تا زمان اجرا را به وضوح پر کند.

این هفته در رویدادهای بد فعلی

در بالای پوشش COVID-19 یک شوخی در مورد جلسات استیضاح وجود دارد (به یاد دارید؟). یانکو فلورس (نستور کاربونل) پیش بینی هواشناسی می گوید فکر می کند آنها چاراد هستند و استلا (گرتا لی) رئیس اخبار وحشت زده است.

با این حال ، هیچ یک از آنها به اندازه ای وحشتناک نیست که بتواند گفتگوی هولناک درباره فمینیسم را در بستنی فروشی هدایت کند. هفته گذشته ، نمایش صبحگاهی یک قسمت کامل بدون پشیمانی از اخبار سال 2020 منتشر شد. ای کاش آنها به روز بودند.

نمایش صبحگاهی در Apple TV +

قسمت های جدید از نمایش صبحگاهی جمعه به Apple TV + برسید

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=-qZWPTsR-Wc

نگاه کنید: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …